gromda 14 siwy znokautował wazyla

GROMDA 14: Siwy znokautował Wazyla w pierwszej rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 września 2023

W pierwszym z extra fightów gali GROMDA 14 zmierzyli się Wazyl oraz Siwy. Pojedynek ten miał urozmaicić wydarzenie oraz dać chwilę oddechu zawodnikom turniejowym. Jaki był wynik walki Wazyl vs. Siwy?

Trwa gala GROMDA 14: Prawo Ulicy! Wydarzenie tradycyjnie rozpoczęło się od walk turniejowych. Teraz czas na extra fight, który pozwoli zawodnikom złapać chwilę oddechu po ćwierćfinałach.

W walce zmierzą się Wazyl oraz Siwy. Pojedynek ten jest dodatkową atrakcją dla wszystkich fanów walk na gołe pięści, którzy postanowili spędzić piątkowy wieczór przed telewizorem lub komputerem oglądając kolejne wydarzenie zorganizowane przez organizację GROMDA!

GROMDA 14 – gdzie oglądać? KUP PPV

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Do ringu ponownie wejdą najtwardsi GROMDZIARZESavageGOATVASYLScarface i Taeddy! Na gali GROMDA 14 zadebiutują także nowi zawodnicy – Luke AtkinManiu i Koala.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

gromda 14 prawo ulicy PPV

GROMDA 14: Wazyl vs. Siwy – relacja, wynik walki

Zaczynamy pierwszy extra fight gali GROMDA 14: Prawo Ulicy, a zmierzą się w nim Rafał Szczerbiński i Mariusz Siwiak, czyli Wazyl i Siwy! Od początku pojedynku agresywniej atakował Wazyl jednak Siwy zachowywał spokój. Wazyl to szybkość, ale i chaos natomiast Siwy stara się walczyć bardziej technicznie i kontrować ataki oponenta. Seria brutalnych body shotów ze strony Siwego! Mamy liczenie, jednak Wazyl wraca po nim do gry, ale tylko na moment, gdyż Siwy atakuje go ciosami na głowę i Wazyl pada na deski, koniec walki!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments