GROMDA 14 Romuś zdemolował Parisa

GROMDA 14: Romuś zdemolował Parisa! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 września 2023

W kolejnym z extra fightów gali GROMDA 14 zmierzyli się Romuś oraz Paris. Pojedynek twardych GROMDZIARZY miał urozmaicić wydarzenie oraz dać chwilę oddechu zawodnikom turniejowym. Jaki był wynik walki Paris vs. Romuś?

Trwa gala GROMDA 14: Prawo Ulicy! Wydarzenie tradycyjnie rozpoczęło się od walk turniejowych. Teraz czas jednak na extra fight, który ma podgrzać emocje. Do ringu wejdą bowiem dwaj twardzi GROMDZIARZE!

W walce zmierzą się Paul 'Paris’ Bichet oraz Romuś, który wskoczył na zastępstwo za Kajfasza! Faworytem będzie zatem chuligan francuskiego PSG natomiast Polak ma jednak większe gabaryty i postara się sprawić niespodziankę w organizacji GROMDA!

GROMDA 14 – gdzie oglądać? KUP PPV

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Do ringu ponownie wejdą najtwardsi GROMDZIARZESavageGOATVASYLScarface i Taeddy! Na gali GROMDA 14 zadebiutują także nowi zawodnicy – Luke AtkinManiu i Koala.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

gromda 14 prawo ulicy PPV

GROMDA 14: Paris vs. Romuś – relacja, wynik walki

Czas na drugi extra fight, a zmierzą się w nim Paris i Romuś. Po kilku ciosach Romusia Paris bardzo szybko pada na deski. Sędzia zezwala na kontynuowanie pojedynki i Romuś ponownie trafia posyłając Francuza na deski. Polak totalnie zdemolował oponenta, który po kolejnym knockdownie nie jest w stanie kontynuować starcia i odmawia dalszej walki. Romuś udowodnił, że wskakując do rozpiski w ostatniej chwili można nie tylko zostawić po sobie dobre wrażenie, lecz przede wszystkim zanotować efektowne zwycięstwo!

Video w trakcie aktualizacji

Wywiady po gali GROMDA 14

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments