gromda 13 siwollo nokautuje

GROMDA 13: Siwollo znokautował Sztangę w 3. rundzie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 maja 2023

W trzeciej walce turnieju na gali GROMDA 13 zmierzyli się Siwollo i Sztanga. Pojedynek ten był kolejną atrakcją turnieju w Krwawy Piątek. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA słynie z organizacji mocnych turniejów. Nie inaczej jest na trzynastej edycji GROMDY. To właśnie zmagania turniejowe rozpoczną galę w 'krwawy piątek’ 26 maja.

W trzecim pojedynku turnieju na gali GROMDA 13 w ringu zmierzyli się Rafał ’Siwollo’ Tęcza i Patryk 'Sztanga’ Berski. Jaki padł wynik w tym starciu?

Trwa gala GROMDA 13. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA 13 – Gdzie oglądać?

Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs Balboa obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, do wyboru są też rozszerzone pakiety z dodatkami! GROMDA.TV

Siwollo vs. Sztanga – relacja z walki

Początek bardzo spokojny z obu stron. Siwollo szybszy na nogach i sprytniejszy w końcówce rundy trafiał na korpus i starał się w krótkim dystansie upolować głowę Sztangi. Runda bez wątpienia na konto Siwollo.

W drugiej odsłonie ponownie mieliśmy bardzo mało ciosów z obu stron. Dwukrotnie trafił Siwollo, raz lewym, a raz prawym jednak zabrakło przyspieszenia. Zarysowuje się przewaga Siwollo jednak obaj zawodnicy nie odnieśli większych obrażeń i wszystko jest jeszcze możliwe.

Sztanga trafia lewym, poprawia prawym. Siwollo klinczuje. Siwollo skraca dystans atakuje korpus oponenta, a następnie trafia dwukrotnie w głowę Sztangi, który pada na kolana. Liczenie. Koniec walki!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments