Gromda 13 Scarface lepszy od Łazara

GROMDA 13: Scarface pokonał Łazara!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 maja 2023

W superfightcie na gali GROMDA 13 zmierzyli się Sebastian „Scarface” Skiermański i Rafał „Łazar” Łazarek. Pojedynek ten był ostatnim z superfightów przygotowanych przez prezesa Mariusza Grabowskiego. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA słynie nie tylko z organizacji mocnych turniejów, lecz także z superfightów, w których GROMDZIARZE wchodzący do ringu nie muszą kalkulować i mogą „poświęcić” całe zdrowie, siłę i kondycję na jeden, jedyny pojedynek.

W kolejnym z superfightów na gali GROMDA 13 w ringu zmierzyli się Scarface i Łazar. Jaki padł wynik w tym starciu?

Trwa gala GROMDA 13. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA 13 – Gdzie oglądać?

Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs Balboa obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, do wyboru są też rozszerzone pakiety z dodatkami! GROMDA.TV

Scarface vs. Łazar – relacja z walki

Czas na ostatni super fight gali GROMDA 13. Sebastian Skiermański kontra Rafał Łazarek. Bardzo dobrze w pierwszej rundzie zaprezentował się Scarface który narzucał tempo walki. Skiermański trafiał częściej i był dynamiczniejszy. Łazar nie radził sobie z intensywnością ciosów rywala. Pod koniec odsłony potrzebna była interwencja lekarza, ten jednak wyraził zgodę by Łazarek kontynuował walkę mimo mocno zapuchniętego lewego oka.

Niebywały zwrot akcji! Łazar miał dwukrotnie Scarface’a na deskach! Nie widząc na jedno oko Łazarek bardzo ładnie trafiał Skiermańskiego, który zapędził się niepotrzebnie w wymianę ciosów. Po jednej z nich był liczony natomiast przy drugiej choć doszło do liczenia to było widać, że Skiermański wykorzystuje ten moment na odpoczynek.

A jednak Scarface wygrywa! Bardzo ładny atak kombinacją prawy lewy po którym Łazar padł na deski. Narożnik podjął decyzję o przerwaniu walki.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments