GROMDA 13 PPV: Gdzie oglądać na żywo? Cena PPV

S
1
Opublikowano: 25 maja 2023

Czas na kolejny Krwawy Piątek, czyli galę GROMDA 13! Show rozpocznie się już 26 maja o godzinie 20:00, a wszystko zamknie hitowa walka Don Diego vs Balboa. Gdzie oglądać galę GROMDA 13? Transmisja wyłącznie w PPV. Ile kosztuje? Jak wykupić GROMDA 13 PPV?

To już 13. edycja największej federacji walk na gołe pięści w Polsce. GROMDA na dobre zagościła w sercach kibiców, którzy uwielbiają oglądać brutalne pojedynki, pełne ogromnych emocji i szacunku z obu stron. W końcu też po wielu wydarzeniach fani poznają niepokonanego i niekwestionowanego mistrza!

GROMDA 13 PPV

To właśnie na GROMDA 13 wyłoniony zostanie najlepszy z najlepszych. Walką wieczoru będzie starcie Don Diego vs Balboa, czyli bijoków o nieskazitelnych rekordach. Panowie doskonale się znają i szanują, ale po 26 maja tylko jeden z nich będzie mógł nazywać się tym najlepszym.

Na GROMDA 13 PPV odbędzie się tradycyjny 8-osobowy turniej, w którym zawodnicy mierzyć się będą o wielką stawkę. W małym ringu 4×4 m mierzyć się ze sobą będą polscy i zagraniczni bijocy, który słyną z potężnych bomb. Nie zabraknie emocjonujących debiutów, czy powrotu znanych twarzy, jak Łukasz „GOAT” Parobiec, Piotr „CAPO” Półchłopek, czy Rafał „ŁAZAR” Łazarek.

Gdzie oglądać GROMDA 13 PPV za darmo?

Transmisja na żywo GROMDA 13 będzie dostępna wyłącznie w pay-per-view. Za darmo udostępnione zostanie studio przed galą oraz ceremonia otwarcia, gdzie zobaczyć będzie można wszystkich bohaterów wydarzenia.

Karta walk GROMDA 13 obfituje w mocne nazwiska. Prezes Mariusz Grabowski ponownie sięgnął po zagranicznych zawodników, jak Paul Bichet, czy „French Viking”. Panowie prezentują brutalny styl, który na pewno przypadnie do gustu polskim fanom.

-> OGLĄDAJ GROMDA 13 ONLINE <-

Gdzie oglądać PPV GROMDA 13?

Gdzie oglądać GROMDA? Dostęp do streamu online GROMDA 13 możliwy jest wyłącznie w Pay-Per-View, a uzyskać go można w kilku prostych krokach. Wystarczy zalogować się, bądź założyć konto w niecałą minutę o tutaj: https://gromda.tv i opcjonalnie przeprowadzić test odtwarzacza. Po tym można wybrać jeden z interesujących nas pakietów PPV GROMDA 13.

Transmisja PPV GROMDA 13. Ile kosztuje?

Gala GROMDA 13 PPV dostępna jest w trzech pakietach. Każdy z nich różni się ceną, ale też przede wszystkim szeregiem bonusów. To jedyny legalny sposób, by zobaczyć krwawe i brutalne pojedynki, w których nie zabraknie ogromnych emocji!

 • Najtańszy z pakietów to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
 • Drugi w kolejności jest GROMDA 13 PREMIUM i kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
 • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 12, gdzie w walce wieczoru Simon Henriksen brutalnie pobił „Kajfasza”.

Karta walk GROMDA 13

Walka wieczoru:

 • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Bartłomiej „Balboa” Domalik

Turniej GROMDA 13:

 • „Sieniaw” vs „Cygan”
 • „Słomka” vs „Morela”
 • „Siwollo” vs „Sztanga”
 • „Basque” vs „Bullet”

Extra fighty GROMDA 13:

 • Łukasz „GOAT” Parobiec vs „French Viking”
 • „Gorilla” vs Piotr „CAPO” Półchłopek
 • Paul „Paris” Bichet vs „Wazyl”
 • Sebastian „Scarface” Skiermański vs Rafał „ŁAZAR” Łazarek
Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Josefbasin
1 rok temu

Team balboa