gromda 13 gdzie oglądac kiedy i o której

GROMDA 13 – gdzie oglądać? Kiedy i o której wielki finał?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 maja 2023

Już w ten piątek 26 maja o godzinie 20:00 startuje gala GROMDA 13. Tego wieczoru poznamy historycznego niekwestionowanego mistrza w pojedynku Don Diego vs Balboa. Oprócz tej walki emocje zapewni też turniej i liczne Extra Fighty. Gdzie oglądać GROMDA 13? Kiedy i o której gala? Transmisja na żywo, stream online. Don Diego vs Balboa – gdzie oglądać? Transmisja GROMDA 13.

GROMDA 13 – transmisja na żywo

Gala GROMDA 13 zapewni fanom niezwykle emocje. Wreszcie w ringu zmierzą się Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik. Na starcie Don Diego z Balboą czekaliśmy od wielu tygodni. Teraz wreszcie rozstrzygnie się który z niepokonanych zawodników zostanie niekwestionowanym mistrzem organizacji GROMDA.

Bartłomiej Domalik i Mateusz Kubiszyn zmierzą się po raz drugi. Do pierwszego starcia zawodników doszło we wrześniu 2019 roku na gali HFO kiedy to w kickbokserskiej walce padł remis. Teraz „BALBOA” i „Don Diego” staną do boju na gołe pięści w wielkim finale na gali GROMDA 13.

Pełną drogę bohaterów walki wieczoru do wielkiego finału przedstawiliśmy wam w dedykowanym artykule: GROMDA 13. Droga do Wielkiego Finału. Walka Don Diego vs Balboa

Ponad to w ringu organizacji GROMDA ponownie zobaczymy takich zawodników jak Łukasz „GOAT” Parobiec, Piotr „CAPO” Półchłopek czy Paweł „Scarface” Skiermański. Pełną obsadę gali, wszystkich bohaterów extra fightów oraz pary turniejowe poznamy w czwartek 25 maja.

GROMDA 13 – Gdzie oglądać?

Wydarzenie odbędzie się w piątek 26 maja. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00. Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs Balboa obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Data: piątek, 26 maja
Ilość walk: 12
Start transmisji: 20:00
Transmisja: GROMDA.TV

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

GROMDA 13 CENA PPV

 Cena PPV GROMDA 13 zależy przede wszystkim od wybranego pakietu:

  • BASIC – 34,99 zł; w cenie transmisja LIVE w jakości 720p i 24 godzinny zapis VOD.
  • PREMIUM – 39,99 zł; stream na żywo Full HD, nagranie z gali dostępne przez 7 dni.
  • VIP – 44,99 zł; transmisja na żywo w jakości Full HD, zapis VOD na 7 dni i dostęp do gali GROMDA 12.

Po wyborze interesującego wariantu można przejść do wyboru formy płatności. Za PPV GROMDA 13 zapłacić można kartą, kodem BLIK, czy przelewem.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments