GROMDA 13 Don Diego Balboa bilety

GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa – bilety dostępne! Limitowana pula trafiła do sprzedaży!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 marca 2023

Organizacja GROMDA poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży limitowanej puli biletów na galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa. Wydarzenie odbędzie się 26 maja w Pionkach i szczęśliwcy, którym uda się zakupić wejściówki będą mogli być naocznymi świadkami kolejnego krwawego piątku i największej walki w historii organizacji!

Zarówno Mateusz Kubiszyn jak i Bartłomiej Domalik są niepokonani i mogą się pochwalić identycznymi rekordami w organizacji. Obaj mają bilans 6-0, wygrali turnieje, a następnie wielkie finały. Teraz natomiast czas na bezpośrednią konfrontację w pojedynku o tytuł mistrza!

DON DIEGO, czyli pogromca TYSONA, karciciel chuliganów i profesor dający lekcję pokory dla samozwańczych bad boy-ów. Stanie do walki z królem nokautu walk na gołe pięści, wściekłym bykiem, żywą legendą oraz międzynarodowym championem, BALBOĄ.

Podczas gali oprócz walki wieczoru odbędzie się mocna USTAWKA, eliminator z czołowymi GROMDZIARZAMI w drodzę o pas mistrzowski oraz jak zawsze szalony turniej walk na gołe pięści z nowymi pozytywnymi wariatami.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji na tej edycji kolejny bój w ringu ma stoczyć Łukasz Parobiec!

GROMDA 13 – bilety dostępne! Limitowana pula w sprzedaży!

Bilety na hitową galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa możecie zakupić na stronie biletera po kliknięciu w poniższy banner lub w ten link -=> KUP BILET.

Zostaw ocenę
0
0