Taeddy Gromda

GROMDA 12: Taeddy w finale! Niemiec lepszy od Kuśmierskiego.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

W drugiej walce półfinałowej zmierzyli się Dustin Rabiega i Jarosław Kuśmierski. Kto będzie górą i awansuje do finału? „Taeddy” czy „Dynamit”?

Pierwszy w ringu melduje się Taeddy, drugi Dynamit. Który z zawodników wygra i zmierzy się w wielkim finale z Suchym?

Pary półfinałowe:

  • Dominik „SUCHY” Suchecki vs Daniel „BODZIO” Pacyniak
  • Dustin „TAEDDY” Rabiega vs Jarosław „DYNAMIT” Kuśmierski

Relacja z walki

Szybki na nogach jest Taeddy jednak póki co jego ciosy przecinają powietrze. Sprytny Dynamit zabiera rywalowi miejsce i skraca dystans. Sędzia Tariel Zandukeli zwraca obu zawodnikom by nie wsadzali palców w oczy rywala. Zaczynamy rundę drugą. Taeddy próbował skrocić dystans jednak Dynamit zaatakował stopującym lewym. Bardzo mocny cios Taeddy’ego i Dynamit na deskach. Kontynuujemy walkę po liczeniu jednak Kuśmierski ma najwyraźniej dość przyjmuje kolejne uderzenia, mamy nastepne liczenie i zawodnik odmawia kontynuowania pojedynku, a w ringu ląduje ręcznik. Taeddy awansował do finału!

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 12 na żywo

GROMDA 12: Jak wykupić PPV?

Do wyboru są 3 warianty PPV GROMDA 12. Każdy z nich ma inne specyfikacje i bonusy, jak użytkownika.

  • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
  • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
  • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!

Ostateczna cena PPV GROMDA 12 zależna jest od formy płatności. Tę uiścić można na kilka sposobów, między innymi kodem Blik, przelewem, czy kartą płatniczą. Do niektórych z nich doliczona zostaje jednak prowizja, która może wynieść nawet 4 zł.


OGLĄDAJ GROMDA 12 NA ŻYWO

Zostaw ocenę
0
0