KSW

Gralak przed XTB KSW 77: „Pracowałem po 10-12 godzin, a później pędziłem na trening.”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Podczas gali XTB KSW 77 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Adrian Gralak. Oto co zawodnik miał do powiedzenia przed rewanżowym starciem z Luksemburczykiem Yanem Liasse.

Adrian Gralak zadebiutował w zawodowym MMA w grudniu 2019 roku. Na gali Babilon MMA w efektownym stylu znokautował Damiana Zubę. Przygodę ze sportami walki rozpoczął natomiast od taekwondo.

„Zacząłem trenować w wieku 14 lat i po trzech latach, z czerwonym pasem na biodrach, skończyłem swoją przygodę z taekwondo. Ponieważ jednak później odnosiłem sukcesy w MMA, a pierwszą zawodową walkę wygrałem po efektownym wysokim kopnięciu, trener pomógł mi zorganizować egzaminy na czarny pas taekwondo i zdobyłem go.”

Treningi MMA Adrian rozpoczął dość późno, bo dopiero w trakcie studiów. Zawodnik przyjechał do Warszawy i nie bardzo wiedział w jakim klubie powinien rozpocząć treningi. Zwrócił się, więc po pomoc do jednego z weteranów polskiej sceny MMA.

„Wyjechałem na studia do Warszawy. W tygodniu pracowałem na budowie, a studiowałem w weekendy, ale czułem, że chcę od życia czegoś więcej. Tylko praca, dom i szkoła, to mi się nie podobało. Napisałem na Instagramie do Łukasza Jurkowskiego z pytaniem o klub, w którym warto trenować. „Juras” zaproponował mi Copacabanę i WCA. Okazało się, że do WCA mam w miarę blisko. Poleciałem więc na pierwszy trening i tak już zostałem. Na początku było ciężko, bo pracowałem po 10-12 godzin, a potem pędziłem na trening. I przez pierwsze dwa lata tak działałem.”

Pełną rozmowę z Adrianem Gralakiem znajdziecie pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4281

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Komentowanie niedostępne