Adrian Gralak KSW

Gralak przed XTB KSW 77: „Pracowałem po 10-12 godzin, a później pędziłem na trening.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 grudnia 2022

Podczas gali XTB KSW 77 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Adrian Gralak. Oto co zawodnik miał do powiedzenia przed rewanżowym starciem z Luksemburczykiem Yanem Liasse.

Adrian Gralak zadebiutował w zawodowym MMA w grudniu 2019 roku. Na gali Babilon MMA w efektownym stylu znokautował Damiana Zubę. Przygodę ze sportami walki rozpoczął natomiast od taekwondo.

„Zacząłem trenować w wieku 14 lat i po trzech latach, z czerwonym pasem na biodrach, skończyłem swoją przygodę z taekwondo. Ponieważ jednak później odnosiłem sukcesy w MMA, a pierwszą zawodową walkę wygrałem po efektownym wysokim kopnięciu, trener pomógł mi zorganizować egzaminy na czarny pas taekwondo i zdobyłem go.”

Treningi MMA Adrian rozpoczął dość późno, bo dopiero w trakcie studiów. Zawodnik przyjechał do Warszawy i nie bardzo wiedział w jakim klubie powinien rozpocząć treningi. Zwrócił się, więc po pomoc do jednego z weteranów polskiej sceny MMA.

„Wyjechałem na studia do Warszawy. W tygodniu pracowałem na budowie, a studiowałem w weekendy, ale czułem, że chcę od życia czegoś więcej. Tylko praca, dom i szkoła, to mi się nie podobało. Napisałem na Instagramie do Łukasza Jurkowskiego z pytaniem o klub, w którym warto trenować. „Juras” zaproponował mi Copacabanę i WCA. Okazało się, że do WCA mam w miarę blisko. Poleciałem więc na pierwszy trening i tak już zostałem. Na początku było ciężko, bo pracowałem po 10-12 godzin, a potem pędziłem na trening. I przez pierwsze dwa lata tak działałem.”

Pełną rozmowę z Adrianem Gralakiem znajdziecie pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4281

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Zostaw ocenę
0
0