Gracjan Szadziński ciężko znokautowany! Padł jak rażony piorunem [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 12 listopada 2022

Druga walka gali KSW 76 i druga zakończona w pierwszej rundzie! Gracjan Szadziński wrócił do klatki na gali KSW 76, gdzie zmierzył się z Valeriu Mirceą. Mołdawianin od początku był stawiany w roli faworyta.

Gracjan Szadziński stoczył do tej pory sześć walk w organizacji KSW i tylko dwie z nich zakończyły się na kartach sędziowskich. 32-latek ze Stargardu ostatni raz walczył w styczniu podczas gali KSW 66. Zmierzył się wówczas z Francesco Moriccą. W drugiej odsłonie pojedynku Szadziński trafił potężnym prawym, po którym rywal padł na matę.

Valeriu Mircea dysponuje ogromną przewagą doświadczenia nad Gracjanem Szadzińskim. Mołdawianin stoczył do tej pory ponad 30 pojedynków, z których 26 wygrał. Mircea zadebiutował w KSW w tym roku. Podczas gali KSW 71 zmierzył się z byłym pretendentem do tytułu wagi lekkiej, Romanem Szymańskim. W pierwszej rundzie Valeriu musiał uznać w klatce wyższość Polaka i ostatecznie nie wyszedł do drugiej odsłony walki ze względu na kontuzję ręki. Teraz Mircea będzie chciał odbić się po nieudanym debiucie w Polsce i udało mu się to w stu procentach.

Po tym, jak Micrea znokautował Szadzińskiego wyzwał od razu do walki Szymańskiego. Mołdawianin stwierdził, że może bić się nawet na grudniowej gali, gdzie zobaczymy hitową walkę Pudzianowski – Khalidov, jednak wszystko zależy od organizacji.

Szadziński ciężko znokautowany

Nagranie z walki znajdziecie poniżej.

Zostaw ocenę
0
0