Gordon Ryan stedydy nie są nielegalne

Gordon Ryan odmówił poddaniu się testom USADA: „Sterydy nie są nielegalne w BJJ”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 lipca 2023

Gordon Ryan udzielił bardzo kontrowersyjnej wypowiedzi. Amerykanin odmówił poddaniu się testom przeprowadzanym przez USADA sugerując, że sterydy nie są nielegalne w jiu-jitsu!

Nicky Rodriguez wygrał turniej UFC Invitational 4 i wyzwał na pojedynek Gordona Ryana sugerując by USADA przeprowadziła testy obu zawodników w trakcie okresu przygotowawczego okraz w trakcie okresu startowego.

Ryan nie tylko odmówił, ale też wypowiedział kuriozalne słowa:

„Po pierwsze nie poddam się testom ponieważ sterydy są dozwolone w jiu-jitsu. Po drugie mam przygotowany kontrakt dla Nicky’ego Roda. Będą tam testy USADA i WADA, zobaczymy czy będzie taki skory by podpisać ten papier. To ja ustalam wszystko, wyznaczam czas, miejsce i zasady walki. Zasłużyłem na to swoimi osiągnięciami.”

Gordon Ryan odbił tym samym 'piłeczkę’ nawiązując do swoich wcześniejszych wypowiedzi, w których zarzucał Rodriguezowi stosowanie sterydów. Zadziwia także fakt, że Ryan nie chce się poddać testom natomiast oczekuje, że zrobi to Rodriguez. Wygląda zatem na to, że grapplerzy będą rzucali wzajemne oskarżenia, a koniec końców pewnie nie doczekamy się ich starcia na macie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments