glover teixeira kontuzje

Glover Teixeira nie doznał poważniejszych obrażeń w wojnie z Jamahalem Hillem

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 stycznia 2023

Glover Teixeira pokazał ogromne serce do walki w main evencie gali UFC 283 w Rio de Janeiro. Reprezentant gospodarzy przyjął ogromną ilość ciosów zadanych przez Jamahala Hilla, a mimo to nie tylko przetrwał pełne pięć rund, lecz również był w stanie sprawić Amerykaninowi problemy w końcówce starcia.

Glover Teixeira nie doznał poważniejszych obrażeń w wojnie z Jamahalem Hillem. Brazylijczyk przyjął 232 ciosy jednak Jorge Guimares, wieloletni manager zawodnika powiedział że Glover w zasadzie wyszedł z walki bez szwanku, ma jedynie rozcięcia na skórze:

„Ma lekką kontuzję nosa, ale to zostanie sprawdzone w szpitalu w Connecticut jak Glover wróci do domu, Był przez pewien czas w szpitalu w Rio jednak lekarze świetnie się nim zajęli i wszystko jest ok.”

Były mistrz UFC nie zdołał po raz kolejny zdobyć mistrzowskiego pasa i podjął decyzję o zakończeniu sportowej kariery. Teixeira ma na rozkładzie takie nazwiska jak: Jan Błachowicz, Quinton Jackson, Ryan Bader, Anthony Smith, Rashad Evans, Thiago Santos i Jared Cannonier.

Więcej o emeryturze Teixeiry pisaliśmy tutaj. Glover Teixeira zakończył karierę. Zawodnicy UFC reagują na decyzję Brazylijczyka!

Zostaw ocenę
0
0