Patryk Tołkaczewski po porażce z Głowackim

GLEBA komentuje porażkę na KSW Colosseum 2: „Gdyby wszystko było proste i bez ryzyka, to MMA nie miałoby w sobie blasku”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 czerwca 2023

Patryk Tołkaczewski przegrał na gali XTB KSW Colosseum 2 z Krzysztofem Głowackim. GLEBA radził sobie dobrze w tym starciu jednak później przegrał przez jeden z najdziwniejszych, a zarazem najbardziej spektakularnych nokautów w świecie MMA w ostatnich latach. Co po walce powiedział debiutant?

Na gali XTB KSW Colosseum 2 Patryk Tołkaczewski mierzył się z Krzysztofem Głowackim. W starciu dwóch zawodników wywodzących się z boksu lepszy okazał się „Główka”. „Gleba” padł na deski po srogim nokaucie. Dedykowany artykuł na ten temat oraz materiał video znajdziecie tutaj. KSW Colosseum 2: Krzysztof Głowacki nokautuje Glebę z dołu!

Dzisiaj w mediach społecznościowych GLEBA skomentował porażkę na wielkiej gali KSW na Stadionie Narodowym. Co napisał w sieci Tołkaczewski?

„Taki jest sport. Gdyby wszystko było proste i bez ryzyka, to MMA nie miałoby w sobie blasku. Bardzo się cieszę, że mogłem wystąpić na gali w Warszawie przy tysiącach kibiców. Energia była niesamowita, wszystko przebiegało zgodnie z planem od samego początku. Zacząłem dobrze od niskich kopnięć, w klinczu miałem swoje okazje i trafiłem kolanem, zdobyłem obalenie po rzucie. Dalej było już naprawdę bardzo blisko, myślałem że Krzysiek jest już o krok od porażki po gradzie ciosów w parterze. Wyszło jednak inaczej, kiedy już się obudziłem. To był mocny, precyzyjny cios ze strony mojego przeciwnika i trzeba mu oddać, że przymierzył idealnie. Ogromny szacunek dla Krzysztofa za przetrwanie presji, którą narzuciłem i obrócenie walki na swoją korzyść w ostatecznym rozrachunku.”

Czy zatem był to jedyny występ Tołkaczewskiego w MMA? Okazuje się, że bitny fighter nie składa broni i będzie chciał wrócić do okrągłej klatki KSW.

„Na pewno nie składam broni. Porażka jest częścią tej gry i trzeba ją przyjąć, z czym absolutnie nie mam problemu, bo zrealizowałem swoje ogólne założenia na ten pojedynek. Bardzo dziękuję swoim trenerom, grupie MTS oraz mojej rodzinie za cały trud, który włożyli w przygotowania. Niestety, wyniku nie mogę zmienić i już go nie cofnę, mogę jedynie dać emocje w kolejnych starciach. Dziękuje moim parterom za wsparcie w przygotowaniach i Wam kibicom za setki wiadomości i słowa wsparcia!”

KSW 84 – gdzie oglądać?

Gala KSW 84, na której w walce wieczoru Phil de Fries będzie bronił pasa kategorii ciężkiej transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 15 lipca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments