gilbert burns vs sean brady walką wieczoru ufc

Gilbert Burns vs Sean Brady walką wieczoru wrześniowej gali UFC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 czerwca 2024

Gilbert Burns i Sean Brady wyrazili słownie zgodę na warunki kontraktowe. Pojedynek Burns vs Brady ma być walką wieczoru gali UFC, która odbędzie się 7 września.

MMABets opublikował informację o tym, że Brazylijczyk Gilbert Burns i Amerykanin Sean Brady mają być bohaterami walki wieczoru gali UFC, która odbędzie się na początku września. Na ten moment nie jest znana lokalizacja wydarzenia.

Plotki te szybko potwierdzili dziennikarze renomowanego portalu MMAFighting, którzy skontaktowali się z przedstawicielami obu obozów. Wedle najnowszych informacji zarówno Gilbert Burns jak i Sean Brady słownie wyrazili zgodę na warunki kontraktowe zaproponowane przez organizację UFC.

Dla Gilberta Burnsa walka z Amerykaninem będzie okazją do powrotu na zwycięskie tory. „Durinho” przegrał dwa ostatnie pojedynki i mocno potrzebuje wygranej by utrzymać się w dziesiątce rankingu. Aktualnie doświadczony Brazylijczyk plasuje się na szóstej lokacie wśród półśrednich.

Sean Brady zajmuje dwie pozycje niżej. Notowany na ósmym miejscu Amerykanin miał wrócić do octagonu pod koniec marca w walce wieczoru gali UFC w Atlantic City. Niestety nabawił się kontuzji, która sprawiła, że musiał się wycofać z wydarzenia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments