Gigantyczna zmiana kursów na walkę Błachowicz – Ankalaev! Przesada?

S
0
Opublikowano: 07 grudnia 2022

Duże zmiany kursów bukmacherskich na kilka dni przed walką wieczoru UFC 282, gdzie Jan Błachowicz zmierzy się z Magomedem Ankalaevem! Polak według ekspertów jest bez szans w starciu z Dagestańczykiem. Pamiętajmy jednak, że „Cieszyński Książę” uwielbia, jak stawia się go w roli underdoga i zamyka usta niedowiarkom, tak jak było w przypadku m.in. starć z Israelem Adesanyą, Dominickiem Reyesem, czy Luke Rockholdem.

„Cieszyński Książę” już w niedzielny poranek powróci do oktagonu UFC. Gdzie oglądać UFC 282? Ponownie stanie do pojedynku o mistrzowski tytuł, który stracił przegrywając z Gloverem Teixeirą. Przypomnijmy, że początkowo Janek miał walczyć z Ankalaevem, a starcie to miało być eliminatorem do walki o pas. Wszystko zmieniło się podczas, gdy Polak był w samolocie do Las Vegas. Mistrz Jiri Prochazka doznał poważnej kontuzji i zwakował pas. Glover Teixeira, który miał być jego rywalem na UFC 282 nie dogadał się z największą organizacją MMA na świecie i tym samym tytuł mistrzowski znalazł się w stawce walki Błachowicza vs Ankalaev.

Ankalaev to bardzo trudny rywal, który ma za sobą świetną serię zwycięstw w oktagonie. Jest też 9 lat młodszy od Polaka. Bukmacherzy ponownie skazują Błachowicza na porażkę, jednak ten wielokrotnie udowodnił, że kursy nie mają znaczenia, gdy zamykają się drzwi klatki. Aż 12 razy wychodził do oktagonu jako underdog i odniósł w tych starciach 10 zwycięstw. Czy tym razem będzie tak samo? Rosjanin jest ogromnym faworytem tego pojedynku, jednak w klatce może się wszystko wydarzyć, a w takim starciu nie można skazywać na porażkę żadnego zawodnika.

Zmiana kursów na walkę Błachowicz – Ankalaev

Jeszcze kilka dni temu kursy na wygraną Błachowicza były zdecydowanie o wiele niższe. Już teraz kurs na to, że Polak wygra z Rosjaninem wynosi aż 3.33, pomimo tego, iż ostatnio wynosił około 2.60. Według ekspertów pojedynek zakończy się również przed czasem. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.60. Jeśli typujecie, że dojdzie do werdyktu sędziowskiego kurs wynosi aż 2.40.

UFC 282 obejrzysz za darmo i obstawisz na eFortuna.pl. Zakładając nowe konto [tutaj] otrzymasz darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład. W Fortuna TV natomiast, będzie dostępna darmowa transmisja z gali.

Otwierając konto odbierasz też bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 600 zł. Promocja jest tylko dla nowych klientów eFortuna.pl.

Mamy możliwość wytypowania również liczby rund w pojedynku Błachowicz – Ankalev.

Poniżej porównanie obu zawodników:

-> Oglądam UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Zostaw ocenę
0
0