Gdzie oglądać UFC 282: Błachowicz vs Ankalaev? Transmisja za darmo

S
0
Opublikowano: 10 grudnia 2022

To już dziś gala UFC 282 i niezwykle ciężkie zadanie, przed którym stanie Jan Błachowicz. Zawalczy on z Rosjaninem, Magomedem Ankalaevem, a stawką tego starcia jest mistrzowski pas UFC. 39-letni zawodnik trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki wygrał sześć z siedmiu ostatnich walk, natomiast aż 9 lat młodszy Ankalaev ma na koncie serię dziewięciu kolejnych zwycięstw. Gdzie oglądać UFC 282? Jak oglądać UFC 282? Szczegóły transmisji UFC 282 poniżej.

UFC 282: Błachowicz vs Ankalaev transmisja online

To już drugi raz w karierze Jan Błachowicz stanie przed szansą na zostanie mistrzem UFC w dywizji półciężkiej. Zarówno podczas pierwszego starcia z Dominickiem Reyesowi, tak i teraz w starciu z Magomedem Ankalaevem Polak jest skazywany na porażkę. Rosjanin znajduje się obecnie na fali dziewięciu kolejnych wygranych. Potrafił zdominować chociażby Thiago Santosa, z którym Janek przegrał przez TKO przed kilkoma laty. Warto przy tym zaznaczyć, że Brazylijczyk doznał w międzyczasie poważnej kontuzji kolana. Ankalaev znakomicie wykorzystuje swoje umiejętności zapaśnicze i to miedzy innymi tego Błachowicz będzie musiał się wystrzegać.

W co-main evencie Paddy Pimblett (19-3) podejmie Jareda Gordona (19-5). Zawodnik z Liverpoolu stoczył zaledwie trzy walki w organizacji UFC jednak dzięki swym wypowiedziom i efektownemu stylowi walki narobił wiele szumu medialnego. Amerykanin ma na koncie jedenaście walk w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie. Pimblett walczył do tej pory wyłącznie z oponentami, którzy nie dysponowali tak dużym doświadczeniem w UFC, więc dla „Baddy’ego” będzie to najcięższe wyzwanie w karierze.

Weteran Robbie Lawler (29-16, 1NC) miał podjąć Santiago Ponzinibbio (28-6), w walce uznawanej za tą która ma szansę skraść tytuł walki wieczoru. Niestety doświadczony Amerykanin doznał urazu, a w jego miejsce do rozpiski wskoczył Alex Morono (22-7, 1NC). W dwóch pozostałych walkach głównej karty Darren Till zmierzy się z Dricusem Du Plessisem, a w boju niepokonanych Bryce Mitchell stanie w szranki z Ilią Topurią.

Gdzie oglądać UFC 282?

Gala UFC 282 rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę. Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 23:30, kiedy to wystartuje karta przedwstępna. Karta wstępna rozpocznie się o godzinie 2 w nocy, a na niej pojedynki m.in. takich zawodników jak Jairzinho Rozenstruik, czy Chris Curtis. Wisienka na torcie, czyli karta główna wystartuje o 4 w nocy.

 • Karta przedwstępna: 23:30
 • Karta wstępna: 02:00
 • Karta główna: 04:00

Transmisja z walki Jan Błachowicz vs Magomed Ankalaev rozpocznie się w niedzielę, około 6 rano czasu polskiego. Oglądaj galę UFC 282 tutaj za darmo.

Transmisja UFC 282 i stream online za darmo

Wydarzenie odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (10 na 11 grudnia). Start transmisji karty przedwstępnej zaplanowany jest na 23:30. Karta wstępna rozpocznie się natomiast około 02:00 w nocy. Początek głównej karty walk, gdzie zobaczymy pojedynek Jana Błachowicza wyznaczono na: 04:00 (czasu polskiego).

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.


OGLĄDAJ GALĘ UFC 282: Błachowicz vs Ankalaev


Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Kto walczy na UFC 282?

Karta główna:

 • Jan Błachowicz vs. Magomed Ankalaev – o pas kategorii do 93 kg
 • Paddy Pimblett vs. Jared Gordon – co main event
 • Alex Morono vs. Santiago Ponzinibbio
 • Darren Till vs. Dricus Du Plessis
 • Bryce Mitchell vs. Ilia Topuria

Karta wstępna:

 • Jairzinho Rozenstruik vs. Chris Daukaus
 • Raul Rosas Jr. vs. Jay Perrin
 • Edmen Shahbazyan vs. Dalcha Lungiambula
 • Chris Curtis vs. Joaquin Buckley

Karta przedwstępna

 • Quarantillo vs. Alexander Hernandez
 • Erik Silva vs. TJ Brown
 • Daniel da Silvavs. Vinicius Salvador
 • Cameron Saaiman vs. Steven Koslow
Zostaw ocenę
0
0