Tonon vs Gasanov ONE Championship

Garry Tonon zmierzy się z niepokonanym Dagestańczykiem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2023

Garry Tonon stoczy kolejny pojedynek w MMA – 17 lipca na gali ONE Fight Night, która odbędzie się na legendarnym stadionie Lumpinee w Bangkoku. Rywalem wyśmienitego grapplera będzie niepokonany Dagestańczyk.

Garry Tonon podniósł się już po porażce przez nokaut w walce z Thanhem Le o pas mistrzowski ONE w kategorii piórkowej. Doskonały grappler odkuł się w walce z Johnnym Nunezem, którego poddał kimurą w pierwszej odsłonie walki.

Teraz jednak przed zawodnikiem z Południowego Brunszwiku kolejne trudne zadanie. Tonon zmierzy się bowiem z „Cobrą”, niepokonanym Dagestańczykiem, który ma na koncie trzynaście kolejnych zwycięstw.

Shamil Gasanov kończył aż dziewięciu rywali przez poddania, w tym czterech swoją flagową techniką – gilotyną. Pytanie tylko czy 27-letni reprezentant Shikshabekov Team będzie chciał iść w parter z tak doskonałym chwytaczem jak „The Lion Killer”?

Znając mental zawodników z Dagestanu jesteśmy przekonani o tym, że prędzej czy później zawodnicy znajdą się na macie i przekonamy się co okaże się lepsze tym razem – brazylijskie jiu-jitsu czy zapasy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments