Gamrot namawia Fizieva na main event! „Obu nam należy się walka wieczoru”

S
0
Opublikowano: 01 czerwca 2023

Mateusz Gamrot nie rezygnuje ze swojego pomysłu i stara się namówić Rafaela Fizieva na walkę wieczoru.

Kategoria lekka UFC od dawna uchodzi za tą najbardziej naszpikowaną gwiazdami. Kolejka do mistrza Islama Makhacheva jest naprawdę długa, a blisko title shota znajdują się dwaj perspektywiczni zawodnicy: Mateusz Gamrot i Rafael Fiziev.

Panowie już wkrótce mogą zmierzyć się ze sobą w klatce. O ile jeszcze rok temu federacja wolała uniknąć zestawiania rozwijających się fighterów, o tyle ci sami mają się ku sobie. „Ataman” rzucił otwarte wyzwanie na sierpień, na które odpowiedział „Gamer”. Polak zaproponował, by ich walka była main eventem jednej z wrześniowych gal.

Fiziev odpisał dziś Mateuszowi na Twitterze mówiąc, że ten łamie ich znajomość oferując 25-minutowy bój.

„Wrzesień także mi odpowiada. Bracie, ale ja jestem zmęczony po trzech rundach. Myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi, dlaczego proponujesz 5 rund? (śmiech)”

Gamrot nie poprzestaje jednak w swoich namowach. W swojej odpowiedzi do „Atamana” zwrócił uwagę, że powinni dać fanom to, na co też sami zasługują.

„Obu nam należy się walka wieczoru a fani zasługują na 25 minut technicznego mordobicia w klatce”

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 74?

Galę UFC Vegas 74: Kara-France vs. Albazi w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 4 czerwca o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 3:00 w niedzielę 4 czerwca.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments