Francis ngannou przed walką z tysonem furym

Francis Ngannou przed walką z Tysonem Fury: „Jeśli go znokautuję to…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 października 2023

Francis Ngannou udzielił wywiadu przed walką z Tysonem Furym. Były mistrz UFC przyznał, że odejście z organizacji i podpisanie wielkiego kontraktu na walkę z Furym już jest dla niego zwycięstwem. 37-letni został zapytany o wygrane przez nokaut i uczucia z tym związane.

Już w najbliższą sobotę, 28 października Francis Ngannou zadebiutuje w profesjonalnym boksie. Były mistrz organizacji UFC stoczy pojedynek z Tysonem Furym, aktualnym mistrzem WBC. W tym starciu Fury nie położy swego pasa mistrzowskiego na szali.

Reporterzy pytali Ngannou jak czuje się przed pojedynkiem. Francis powiedział, że wierzy w to iż będzie potrafił „znaleźć” szczękę rywala. Ngannou w ciekawy sposób wypowiedział się na temat ewentualnej wygranej przez nokaut:

„Jeśli go znokautuję to myślę, że będzie to unikalne uczucie. Będzie w tym coś odmiennego. Znam te zwykłe odczucia, przeżywałem to niejednokrotnie kiedy spodziewałem się, że znokautuję rywala. Ten moment wyczekiwania na nokaut. W tym wypadku jest inaczej. Nie wiem jeszcze jak będę się czuł, ale wiem już że będzie to coś innego niż zwykle. Ja tak naprawdę już odniosłem sukces. Fakt, że tu jestem to już moje zwycięstwo. W sobotę postaram się, więc o kolejne, ale powiem tak. Ja już wszystko mam, wygrałem wszystko.”

Tak prezentuje się aktualna karta walk gali Fury vs. Ngannou, która odbędzie się w sobotę 28 października w Riyadh w Arabii Saudyjskiej.

Fury vs. Ngannou – karta walk

Karta główna:

  • Tyson Fury (33-0-1) vs. Francis Ngannou (17-3 MMA, boks debiut)
  • Carlos Takam (40-7-1) vs. Martin Bakole (19-1)
  • Fabio Wardley (16-0) vs David Adeleye (12-0)
  • Joseph Parker (32-3) vs Simon Kean (23-1)
  • Arslanbek Makhmudov (17-0) vs Junior Anthony Wright (20-4-1)
  • Moses Itauma (5-0) vs Istvan Bernath (10-1)
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments