Francis Ngannou podpisze kontrakt

Francis Ngannou po słowie z nową organizacją!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 maja 2023

Francis Ngannou po słowie z nową organizacją! Takie informacje przekazał znany dziennikarz Ariel Helwani. Kanadyjski reporter skontaktował się z Kameruńczykiem po tym jak okazało się, że były mistrz UFC nie dogadał się z organizacją ONE Championship.

Francis Ngannou w ostatnich dniach wreszcie zbliżył się do sfinalizowania umowy z nowym pracodawcą. Jak się okazuje były mistrz organizacji UFC w kategorii ciężkiej nie trafił do singapurskiego ONE Championship. Prezes Chatri Sityodtong poinformował bowiem, że po trzygodzinnym spotkaniu podjęli decyzję o tym, aby nie składać Francisowi oferty. Według prezesa ONE można było odczuć, że Ngannou nie był przekonany do tego by dołączyć do ONE i nie decydowały tu względy finansowe.

Kanadyjski dziennikarz Ariel Helwani postanowił skontaktować się z Kameruńczykiem, aby uzyskać jego odpowiedź na temat nieudanych negocjacji z ONE. W trakcie rozmowy z Helwanim, Ngannou powiedział że ponieważ spotkanie z Chatrim było umówione wcześniej, chciał zachować się jak dżentelmen i stawić się na spotkaniu zgodnie z planem.

W dalszej części rozmowy Francis Ngannou potwierdził Arielowi, że jest po słowie z nową organizacją i wstępnie zaakceptował warunki kontraktu. Nic nie zostało jeszcze podpisane, ale oficjalne ogłoszenie parafowania umowy może zostać potwierdzone oficjalnie jeszcze w tym tygodniu!

Wydaje się, że w grę mogą wchodzić już wyłącznie PFL oraz Bellator. Pierwsza z organizacji zyskała spory zastrzyk gotówki po dołączeniu Jake’a Paula do struktury właścicieli, druga natomiast umożliwiłaby Francisowi walki zarówno w boksie jak i w MMA. W ostatnich dniach pojawiła się informacja jakoby PFL miało kupić organizację Bellator, więc niewykluczone, że to także miało znaczenie. PFL kupi Bellatora!? Trzęsienie ziemi w MMA!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments