fizol znokautował vasyla grzegorz siwy doświadczenie mma

Fizol znokautował Vasyla! Grzegorz Siwy wykorzystał doświadczenie z MMA i ubił Halycha!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2024

Vasyl Halych wrócił do ringu organizacji GROMDA po przerwie. Na gali GROMDA 17 Vasyl zmierzył się z Grzegorzem Siwym, byłym zawodnikiem prestiżowych organizacji MMA.

W jednym z najciekawszych zestawień gali GROMDA 17 w ringu spotkali się jeden z czołowych zawodników „Vasyl” oraz debiutujący w GROMDZIE „Fizol”.

Dla Vasyla Halycha był to powrót do startów w walkach na gołe pięści. Grzegorz Siwy to uznany zawodnik MMA, który bił się na galach dużych organizacji. Popularny Fizol zaliczył debiut w walkach na gołe pięści w ringu GROMDA.

Bardzo dobra pierwsza runda w wykonaniu obu zawodników. Zarówno Vasyl jak i Fizol trafiali potężnymi uderzeniami. Obaj zawodnicy kończą rundę z rozcięciami na twarzy. Choć wydawało się, że to Halych trafia celniej to Grzegorz Siwy postawił trudne warunki Ukraińcowi.

Obaj zawodnicy atakują lewymi prostymi. Vasyl doskakuje rywala i trafia jednak potem fauluje oponenta który przyklęknął. Wznowienie walki. Vasyl Halych coraz częściej trafia prostymi. Ostrzeżenie dla Vasyla, który ponownie atakuje po komendzie.

Brutalna wymiana na otwarcie trzeciej odsłony. Fizol szuka odpoczynku i okazji do klinczu korzystając z doświadczenia nabytego w MMA. Ukrainiec jednak trafia. Mimo to Siwy odgryza się dobrym prawym.

Fizol doskonale umęcza Halycha. Vasyl jest zmęczony. Siwy trafia lewym. Polak atakuje lewym i prawym. Świetna runda, w której Fizol pokazał klasę, a Vasyl Halych wygląda na mocno zmęczonego.

Bardzo brzydkie zachowanie Vasyla, który uderzył Siwego otwartą dłonią w tył głowy. Fizol ruszył na Ukraińca i znokautował Halycha. Świetny debiut Grzegorza Siwego.

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments