TUF 31 finałowe walki Boston UFC 292

Finałowe walki TUFa 31 w karcie wstępnej UFC 292 w Bostonie?!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 czerwca 2023

Wiele wskazuje na to, że organizacja UFC podjęła już decyzję odnośnie tego na jakiej gali odbędą się finałowe pojedynku programu The Ultimate Fighter 31: Team McGregor vs. Team Chandler. Trzeba przyznać, że jest to dość zaskakujące podejście do sprawy.

Ostatni odcinek The Ultimate Fighter 31: Team McGregor vs. Team Chandler ma zostać wyemitowany 15 sierpnia. Tymczasem wedle zakulisowych przecieków finałowe walki w kategorii lekkiej i koguciej mają odbyć się 19 sierpnia na gali UFC 292 w Bostonie.

Ponieważ program był kręcony wcześniej to sam termin walk nie jest zaskakujący, dziwić może to że zostały wrzucone od karty wstępnej gali sprzedawanej w systemie PPV, a ponad to nie będą to nawet „ostatnie” walki tej części wydarzenia, a odbędą się w środku prelimsów.

Zdecydowanie lepszym ruchem wydawało się wrzucenie tych pojedynków do głównej karty walk jednej z gal z cyklu Fight Night. Jedynym co rozgrzesza UFC z podjętej decyzji jest fakt, że trzy kolejne gale po UFC 292 odbędą się poza USA, odpowiednio w Singapurze, Francji oraz Australii.

Nie ma bowiem co ukrywać, że podczas UFC 292 uwaga kibiców skupi się na pojedynkach Sterling vs. O’Malley, Cejudo vs. Vera czy na walkach z udziałem Weidmana, Garbrandta, a nawet Iana Garry’ego. Nazwiska te zdecydowanie górują nad finalistami TUF’a 31.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments