Fight Club 2. Ostatni taniec Patryka Małeckiego! „Jeszcze ten jeden raz poświęcę wszystko…”

S
0
Opublikowano: 17 kwietnia 2023

Zaledwie 5 dni dzieli nas od Fight Club 2, gdzie dojdzie do wielu potyczek w formułach K-1 oraz MMA. Walki stoczą zarówno debiutanci, jak i bardziej doświadczeni wojownicy. Jeden z nich zapowiedział, że po swoim występie zakończy zawodową karierę.

To wydarzenie wzbudzi wiele emocji zwłaszcza dla kibiców ze stolicy Polski. W jednej z głównych walk wystąpi Jacek „Siexa” Gać, kibic warszawskiej Legii i znakomity kick-bokser, który nie boi się wyzwań. Jego przeciwnikiem na zasadach MMA będzie Arkadiusz Kaszuba. Klub Uniq reprezentować będzie też jeden z najpopularniejszych obecnie trenerów sportów walki, Przemysław Szyszka. Starcie na Fight Club 2 będzie dopiero jego drugim w karierze, a debiut miał miejsce aż 9 lat temu.

Po raz ostatni do walki wyjdzie też Patryk Małecki. Zawodnik trenujący na co dzień w Fight Klub Fanga w K-1 zmierzy się z Robertem Rajewskim, bratem fighterów występujących w KSW. Małecki przyznał w rozmowie z Arturem Przybyszem, że ostania porażka mocno w nim siedzi i chce spróbować pożegnać się z kibicami wygraną. O tę będzie ciężko, niemniej kickbokser zaznaczył, że walką z Rajewskim zakończy karierę.

„Ostatnio jak przegrałem walkę z Maćkiem Karpińskim to stwierdziłem, że chyba nie chciałbym na sam koniec zapamiętany tak, że przegrywam walki. Cały czas byłem w treningu, nie było to 100%, ale sparowałem też z chłopakami dobrymi, cały czas zadra porażki we mnie siedziała. Dostałem propozycję jeszcze jednej walki i gdzieś tam serducho jeszcze bije. Zdecydowałem, że jeszcze ten jeden raz poświęcę wszystko po to, żeby zawalczyć i zmazać „plamę” za ostatnią walkę.”

„To już będzie mój ostatni pojedynek. Chcę już to zakończyć. Dużo zdrowia kosztują mnie przygotowania i wszystko… Tak jak mówię, to już ostatni taniec.”

Wciąż dostępne są bilety na wydarzenie! Zakupić je możecie – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments