FEN

FEN kontynuuje współpracę z Centrum Rehabilitacji Sportowej

Pinterest LinkedIn Tumblr

Miło nam poinformować, że federacja Fight Exclusive Night będzie kontynuowała współpracę z Centrum Rehabilitacji Sportowej, czyli jedną z największych i najbardziej renomowanych klinik medycznych w Warszawie. Każdy zawodnik występującym pod szyldem FEN będzie objęty opieką CRS.

Sprzedaż biletów na galę FEN 30: LOTOS Fight Night odbywa się pod linkiem: TUTAJ.

– Jestem bardzo zadowolony z rozpoczęcia współpracy z Centrum Rehabilitacji Sportowej, bo zdrowie w sporcie jeszcze bardzo ważne, a w dyscyplinie kontaktowej, jaką niewątpliwie są czy to MMA, czy Kickboxing, opieka zdrowotna jest szczególnie istotna. Ufamy specjalistom, którzy znakomicie znają się na swojej pracy. Powierzam CRS zawodników walczących w federacji z czystym sumieniem. Jestem przekonany, że to najlepszy wybór – skomentował rozpoczęcie współpracy Paweł Jóźwiak.

Centrum Rehabilitacji Sportowej już od 2006 roku świadczy skuteczną pomoc medyczną z zakresu profilaktyki, diagnostyki i leczenia urazów narządu ruchu. Specjaliści dbający o zdrowie swoich pacjentów są w pełni zaangażowani w swoje działania, wyróżnia ich skuteczność oraz pełne oddanie się pomocy pacjentom. CRS ma bardzo duże doświadczenie we współpracy ze sportowcami i jesteśmy zaszczyceni, że od tego momentu będziemy współpracować z tak renomowaną kliniką.

Comments are closed.