NEWSY

FEN 9: Marcin Wójcik pokonał Wojciecha Janusza przez jednogłośną decyzję sędziowską

Pinterest LinkedIn Tumblr

Pierwsza runda bezapelacyjnie należała do Marcina Wójcika, który spędził ją w większości z góry próbując obejść pozycję Wojciecha Janusza, uderzając z góry i stabilizując pozycję.

Druga runda rozpoczęła się od celnego podbródkowego w wykonaniu zawodnika z Piły, następnie obaj zawodnicy pośliznęli się i w konsekwencji na górze wylądował Wójcik. Janusz próbował wyciągnąć kimurę, a następnie wpiąć się za plecy jednak te próby spełzły na niczym. Po paru świetnych ciosach w stójce Wójcik poszedł po nogi i świetnie obalił Wojciecha Janusza.

Trzecią rundę Wójcik rozpoczął od kolejnego udanego obalenia, Janusza ratuje wyłącznie jakieś skończenie przed czasem gdyż ten pojedynek wyraźnie przegrywa na kartach sędziowskich. Zawodnik z Piły przez cały pojedynek był niesamowicie spokojny i bezproblemowo kontrował akcje Janusza. Na dwie minuty przed upływem trzeciej rundy Marcin Wójcik zafundował nam piękne zapaśnicze obalenie. Porozbijany Berserker nie potrafił znaleźć recepty na lepiej dysponowanego rywala. Wójcik nie dążył uparcie do skończenia walki przed czasem i czekał na finalny gong.

Comments are closed.