Patryk Masiak znokautował Milanovicia

FEN 45: Patryk Masiak szybko nokautuje Nikolę Milanovicia. Dominacja Wielkiego Bu! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 marca 2023

Dziś na gali FEN 45 w Ząbkach w klatce FEN zmierzyli się Nikola Milanović i Patryk Masiak. Zarówno dla judoki jak i dla „Wielkiego Bu” był to debiut w organizacji Fight Exclusive Night. Jaki wynik padł w walce Milanović vs. Masiak?

O pojedynku Milanovicia z Wielkim Bu mówiło się od dłuższego czasu i dziś w końcu doszedł on do skutku na gali FEN 45. Podczas ceremonii ważenia Nikola ważył ponad 140 kilogramów i był 14,5 kilograma cięższy od swojego rywala! Łącznie uczestnicy tej walki ważą niebagatela 266 kilogramów!

Masiak do tej pory walczył w boksie na gali Rocky Boxing Night gdzie zremisował z Pawłem Strykowskim. Nikola miał okazję do zawalczenia na gali KSW po tym jak zastąpił chorego Bombardiera w starciu z Mariuszem Pudzianowskim.

Relacja z walki:

Pojedynek dobrze rozpoczął Wielki Bu, który trafił dwukrotnie lewym. Nikola Milanović w zasadzie cały czas się cofał, a gdy tylko próbował zrobić krok w przód to lepszy boksersko Masiak natychmiast trafiał go stopującymi ciosami. W końcu zagonil rywala pod siatkę, gdzie wyprowadził kilka celnych uderzeń, a potężny prawy zwalił Milanovicia z nóg. Po walce!

Patryk Masiak szybko znokautował Nikolę Milanovicia. Dominacja Wielkiego Bu!

Zostaw ocenę
0
0