fen 44 video

FEN 44 – wyniki. Nokauty i poddania z gali [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 stycznia 2023

Trwa gala FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim. W tym zbiorczym newsie będziemy wrzucać na bieżąco nokauty i poddania z tego wydarzenia. Do tej pory odbyło się kilka walk, a już mieliśmy okazję zobaczyć kilka interesujących skończeń przed czasem! Prezentujemy nokauty i poddania z gali. Wyniki gali FEN 44.

W walce wieczoru Piotr Kuberski (10-1) podejmie Marcina FIlipczaka (7-2), w pierwszej obronie mistrzowskiego pasa kategorii średniej (-84 kg). Zawodnik ANKOSu ma na koncie siedem kolejnych zwycięstw i pierwotnie miał wejść do klatki na gali FEN 43, a rywalem „Qbeara” miał być Ewerton Polaquini. Ostatecznie jednak Kuberski doznał lekkiego urazu i jego pojedynek przeniesiono na galę FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim.

Marcin Filipczak nie może się pochwalić, aż tak doskonałą serią jak Kuberski jednak zawodnik Octopusa wygrał dwie ostatnie walki. Filipczak jest niezwykle niebezpieczny w pierwszych minutach pojedynku.

W co-main evencie w kategorii półśredniej Kamil Kraska zmierzy się z Leandro Barbosą. Dodatkową atrakcją dla fanów będzie bez wątpienia pojedynek doświadczonego Marcina Łazarza z szybko budującym renomę Bartoszem Szewczykiem.

Wyniki gali FEN 44 – nokauty i poddania [VIDEO]

Piotr Kuberski pokonał Marcina Filipczaka przez nokaut, 2 runda

Kamil Kraska pokonał Leandro Barbosę przez poddanie (duszenie zza pleców), 3 runda

Marcin Łazarz pokonał Bartosza Szewczyka po niejednogłośnej decyzji sędziów

Jacek Jędraszczyk pokonał Wawrzyńca Bartnika po jednogłośnej decyzji sędziów

Michał Grzesiak pokonał Tymoteusza Lewandowskiego przez TKO w 2. rundzie (niezdolność do kontynuowania walki) – walka na zasadach K-1

Maciej Gąsiorek pokonał Kacpra Miklasza przez TKO w 1. rundzie

Łukasz Świrydowicz poddał Macieja Pacułę duszeniem zza pleców w 2. rundzie

Michał Musiał pokonał Eryka Maja jednogłośną decyzją sędziów

Tomasz Ostrowski poddał Huberta Drzyzgę trójkątem rękoma w 1. rundzie

Zostaw ocenę
0
0