FEN

FEN 17: Piotr Hallmann pokonał Patryka Nowaka przez jednogłośną decyzję sędziowską

Pinterest LinkedIn Tumblr

Pierwsza runda pojedynku Hallmanna z Nowakiem przebiegała całkowicie pod dyktando „Płetwala”, który wykorzystał nieudany atak Nowaka i sprytnie przeniósł walkę do parteru, gdzie dominował i co jakiś czas zadawał soczyste ciosy ground and pound. Doświadczony weteran UFC spokojnie kontrolował oponenta i z pewnością zyskał uznanie w oczach sędziów.

Drugą odsłonę fighterzy zaczęli w stójce, gdzie przetrwali około minuty, a za sprawą udanego sprowadzenia Hallmanna walka przeniosła się do parteru. Zawodnik Mighty Bulls atakował kolanem pod siatką i obszedł jedną nogę Nowaka. Mniej doświadczony zawodnik był bezradny i nie zaimponował kreatywnością w walce z pleców. Kolejna runda w całości zdominowana przez Piotrka Hallmanna.

Jedyną opcją na zwycięstwo w tej walce dla Nowaka byłoby zakończenie starcia przed czasem. Hallmann zapewne dominuje na kartach sędziowskich i nawet runda przegrana na punkty nie odbierze mu wygranej. Po 25 sekundach i niskim kopnięciu fighterzy wylądowali na macie. Oczywiście czołowy polski lekki ponownie atakował z góry. Hallmann wciskał Nowaka w siatkę i atakował mocnym ground and pound.

Piotr Hallmann pokonał Patryka Nowaka przez jednogłośną decyzję sędziowską

Comments are closed.