FEN

FEN 17 Baltic Storm – oficjalne ważenie live o 15:30

Pinterest LinkedIn Tumblr

Już dziś o godz. 15:30 oficjalna ceremonia ważenia i ostatnie face to face przed jutrzejszą galą FEN 17 Baltic Storm w Gdynia Arena! Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo – link do livestreamu znajdziecie na fanpage’u Fight Exclusive Night, stronie federacji FEN i stronie Fightime.tv.

Gala FEN 17 Baltic Storm w Gdynia Arena będzie świetną okazją do zobaczenia w akcji najlepszych zawodników organizacji FEN. W klatce, która tego dnia po raz pierwszy w historii FEN zastąpi klatkoring, pojawią się tego wieczora m.in. najlepszy piórkowy polskiego MMA Kamil „Bomba” Łebkowski, mistrz świata K-1 Global Radosław Paczuski, niepokonany od ponad dwóch lat Michał „Lord” Oleksiejczuk, którego czeka starcie ze świetnym Włochem Riccardo Nosiglią, oraz jeden z najmocniejszych polskich zawodników MMA wagi ciężkiej Michał Wlazło, którego rywalem będzie równie potężny Czech Martin Chudej.

Wśród bohaterów gali będą również były fighter UFC Piotr Hallmann, który będzie walczył z niepokonanym Patrykiem Nowakiem, trzykrotny srebrny medalista kickbokserskiego Pucharu Świata Jarosław Daschke, naprzeciwko którego stanie młody, ambitny i bardzo utalentowany Robert Rajewski Junior, uczestnik reality show „Warsaw Shore” i dwukrotny kickbokserski wicemistrz świata Alan Kwieciński oraz jeden z największych showmanów organizacji Marcin Szreder. W karcie walk znalazły się także zapowiadające się pasjonująco starcia Jakuba Kowalewicza z Aleksandrem Georgasem i Bartosza Leśko z Aleksandrem Rychlikiem.

Bilety na galę FEN 17 można kupować w serwisach Eventim.pl oraz KupBilet.pl. Zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu 601 877 229.

Comments are closed.