KSW

FANPOST: TOP 5 freaków na zagraniczne gale KSW

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

PolishSherdoger, użytkownik twittera skontaktował się z nami i podesłał ciekawą listę pięciu freaków, którzy idealnie nadawaliby się do uczestnictwa w zagranicznych galach KSW. Postanowiliśmy podzielić się z wami tym „wpisem”. Co sądzicie o takich propozycjach?

1. Scott „Boyka” Adkins
Brytyjski aktor, posiadacz czarnych pasów w wushu, taekwondo, kick-boxingu, judo i jiu-jitsu. Znany przede wszystkim z serii filmów Undisputed w których wcielił się w rolę więźnia uczestniczącego w nielegalnych więziennych walkach. Umiejętności pokazywane przez Adkinsa w filmie nie były fikcją.

 

2. Julius „The Mountain” Bjornsson
206 centymetrów wzrostu i 180 kilogramów mięśni. 29-letni Islandczyk jest trzykrotnym wicemistrzem świata strongmanów. Znany głównie z roli „Góry” w słynnym serialu „Gra o tron”. Wystąpił również w filmie Kickboxer Retaliation grając u boku Tysona, Van Damme’a, Werduma czy też Wanderleia Silvy. Jego walka z Scottem Adkinsem z pewnością byłaby hitem na wyspach.

 

3. Martyn „Nightmare” Ford
Wystarczy spojrzeć, pseudonim „Koszmar” nie jest przypadkowy. 36-letni Brytyjczyk ma 204 centrymetry wzrostu i waży około 145 kilogramów mając zaledwie 4% tkanki tłuszczowej. W filmie Boyka: Undisputed IV zagrał głównego przeciwnika Scotta Adkinsa. Ford od dłuższego czasu podnosi swoje umiejętności w brazylijskim jiu-jitsu.

 

4. Bianca VanDamme
28-letnia córka Jean-Claude Van Damme’a oprócz tego że gra w filmach, od dziecka również trenuje sztuki walki. Idealna rywalka dla Anny Lewandowskiej?

 

5. Erko Jun
4,5 miliona fanów na facebooku oraz milion na instagramie. Jest renerem personalnym, modelem, śpiewa a także trenuje MMA w UFD Gym, między innymi z Roberto Soldiciem i Hectorem Lombardem. Pochodzący z Bośni Erko obecny był na gali KSW 41 w teamie Soldicia. Kilka tygodni temu dał do zrozumienia że zbliża się jego debiut w MMA.