FAME MMA. Świerczewski wygrywa walkę lowkickami! Brutalnie okopał Daro Lwa!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 lipca 2023

W szóstej walce gali FAME Friday Arena we Wrocławiu zmierzyli się Piotr Świerczewski i Dariusz Kaźmierczuk. Starcie to śmiało można nazwać bitką 50-latków. Jaki był wynik walki Świr vs. Daro Lew? Kto wygrał walkę Daro Lew vs. Świerczewski na FAME?

Organizacja FAME rozpoczęła dziś swój nowy projekt FAME Friday Arena. Podczas premierowej gali we Wrocławiu w klatce zmierzyli się Piotr Świerczewski oraz Dariusz Kaźmierczuk.

Panowie dysponują doświadczeniem na zupełnie innym poziomie. Były reprezentant Polski w piłce nożnej ma za sobą zaledwie jeden pojedynek stoczony na freakowej gali. „Świr” stanie zatem przed nie lada wyzwaniem w potyczce z „Daro Lwem”, który z niejednego pieca chleb jadł i mimo ujemnego rekordu przyjmuje kolejne pojedynki.

Daro Lew w listopadzie będzie obchodził 50-urodziny natomiast Świr jest o rok starszy. Czy ten pojedynek potrwa więcej niż 1 rundę?

Transmisja oraz stream online będą dostępne wyłącznie na FAME MMA TV. Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:30. W skład relacji wejdzie aż 10 walk. 7 na zasadach MMA oraz 3 na zasadach K-1. Dostęp do gali będzie można wykupić pod załączonym linkiem.

-=> FAME Friday Arena PPV

FAME: Świerczewski vs. Daro Lew – relacja, wynik walki

RUNDA 1

Świerczewski szybko zaczął skracać dystans i ruszył z mocnymi low kickami. Kaźmierczuk odpowiedział tymi samymi, ale oberwał mocnym kopnięciem! Świr nie poszedł po skończenie, Daro Lew sklinczował i sprowadził walkę do parteru. Wraca do stójki były piłkarz, a Darek nie daje rady utrzymać się na nogach. Świerczewski kopie Lwa po nogach, podnosi w końcu walkę sędzia. Kaźmierczuk skacze z lewym prostym, markuje i trafia też lewym cepem. Świerczewski kopie po nodze, ale Daro Lew wyprowadza jeszcze mocny prawy! Daro Lew doznał kontuzji prawej nogi i lekarz przerywa walkę!

Oficjalny wynik: Piotr „Świr” Świerczewski wygrywa przez TKO!

(Artykuł w trakcie aktualizacji)

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments