Fame MMA 18: Gdzie oglądać? Kiedy i o której? Transmisja PPV

S
0
Opublikowano: 20 maja 2023

Już dzisiejszego wieczoru odbędzie się gala Fame MMA 18, która będzie miała miejsce w łódzkiej Atlas Arenie. Kibiców czeka 10 walk z udziałem popularnych YouTuberów, sportowców i celebrytów. Gdzie oglądać Fame MMA? Transmisja wyłącznie w PPV. Jak i za ile kupić dostęp? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Fame MMA 18: Gdzie obejrzeć?

Szefowie Fame MMA po raz kolejny zgotowali kibicom moc atrakcji. Zamiast walki wieczoru ma się odbyć podwójny main event, w którym wystąpi Amadeusz Ferrari. Jeden z najpopularniejszym freak fighterów na Fame MMA 18 PPV ma zamiar szybko i brutalnie znokautować Kacpra Błońskiego, a następnie rozprawić się z Marcinem Dubielem.

To jednak nie jedyne atrakcje! Ekscytująco zapowiada się występ Michała Pasternaka, który po 25. zawodowych starciach zadebiutuje we freak fightach. Były zawodnik ONE, czy PLMMA już w pierwszej walce rozwiąże głośny konflikt z Piotrem Szeligą. Na Fame MMA 18 zmierzą się oni na zasadach K-1.

-> OGLĄDAJ FAME MMA 18 W PPV <-

Fame MMA 18: Kiedy i o której?

Po wielu miesiącach bezkrólewia w końcu poznamy też mistrza kategorii średniej. O wakujący pas zawalczą Arkadiusz Tańcula i znakomity grappler, Wiewiór, który posiada już koronę wagi półśredniej. Ich walka na pewno gwarantuje ogromne emocje!

Do oktagonu powróci też kontrowersyjna Marta Linkiewicz. Była championka FAME MMA stoczy pojedynek z Ewą Brodnicką. Bokserka ma dużo mniejsze doświadczenie w mieszanych sztukach walki, ale za to stoczyła ponad 20 walk w boksie.

Gala Fame MMA 18 odbędzie się już 20 maja o godzinie 19:30. Lokalizacją będzie łódzka Atlas Arena, która została całkowicie wyprzedana! Gdzie obejrzeć? Transmisja stream na żywo dostępna wyłącznie w systemie PPV.

Fame MMA 18 PPV: Cena, transmisja

Ile kosztuje FAME MMA 18 PPV i jak wykupić? Wystarczy zarejestrować się, bądź zalogować przez poniższy baner. Następnie można wybrać jeden z dwóch pakietów: podstawowy za 34,99 zł (transmisja w jakości 720p i 48h dostęp do zapisu VOD) lub rozszerzony PREMIUM za 39,99 zł (stream online w FULL HD i nagranie z gali aż na 7 dni).

Płatność za PPV Fame MMA 18 uiścić można na różne sposoby, a każdy z użytkowników znajdzie jakiś dla siebie. Transmisja na żywo rozpocznie się już o godzinie 19:30. Pierwsze walki powinny odbyć się około 20:00.

FAME MMA 18 PPV
Zostaw ocenę
0
1
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments