Fame MMA 17 – Gdzie oglądać? Transmisja stream online

S
0
Opublikowano: 03 lutego 2023

W piątkowy wieczór 3 lutego odbędzie się gala Fame MMA 17, na której kolejny pojedynek stoczy Paweł Jóźwiak. Prezes Fight Exclusive Night wyjaśni swój głośny, medialny konflikt z „Boxdelem”. Oprócz tego niepokonany w boksie Kamil Łaszczyk wystąpi w main evencie, a wcześniej walkę stoczy Marcin „Polish Zombie” Wrzosek! Gdzie i kiedy oglądać Fame MMA 17? O której godzinie? Transmisja stream online. Karta walk Fame MMA 17.

-> Oglądaj transmisję Fame MMA 17 <-

Fame MMA 17 – Gdzie oglądać online?

Na zbliżającej się wielkimi krokami gali Fame MMA 17 odbędzie się pełna złej krwi walka Kamil Łaszczyk vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik. Niepokonany pięściarz z rekordem 32-0 zadebiutuje w MMA, a jego oponent to jedna z największych gwiazd świata freak fightów. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że „Szczurek” powinien sobie z łatwością poradzić z rywalem.

Łącznie w karcie walk Fame MMA 17 odbędzie się 9 pojedynków, a na początku gali pojawi się Marcin Wrzosek. Uczestnik show „The Ultimate Fighter” i były mistrz KSW tym razem wystąpi w starciu na zasadach K-1. Popularny „Polish Zombie” to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, który bez problemów radzi sobie z kolejnymi rywalami. Jego walka odbędzie się na PPV Fame MMA 17. Gdzie i jak oglądać transmisję?


-> FAME 17 obejrzysz tutaj <-


Cena PPV. Ile kosztuje Fame MMA 17?

Gdzie oglądać Fame MMA 17? Transmisja stream online z dostępna będzie wyłącznie w systemie pay-per-view. Organizacja udostępni pierwszą walkę za darmo na YouTube, ale by zobaczyć resztę gali potrzebne jest wykupienie dostępu. Jaka jest cena? Ile kosztuje PPV na Fame MMA 17? Wszystko zależne jest od wybranego pakietu.

Opcji jak zawsze są dwie. Zanim się przejdzie do ich wyboru należy zarejestrować konto użytkownika pod TYM LINKIEM. Nowe konto stworzycie w niecałe 60 sekund, a po nim można opcjonalnie przeprowadzić test odtwarzacza. Kolejnym krokiem jest wybór pakietu PPV Fame MMA 17.

 • PREMIUM [Cena PPV: 39,99 zł] – Transmisja stream live w jakości 1080p, VOD na 7 dni i wiele dodatkowych materiałów.
 • BASIC [Cena PPV: 34,99 zł] – Transmisja na żywo w jakości 720p, VOD na 48 h.

Transmisję Fame MMA 17 opłacić można na aż 7 różnych sposobów. Dostępne są takie możliwości, jak płatność kodem BLIK, kartą kredytową, czy SMS-em Premium. Do niektórych z nich doliczona może zostać prowizja.

Szczegóły Fame MMA 17 PPV. Gdzie i kiedy oglądać?

 • Kiedy i gdzie Fame MMA 17? Gala odbędzie się w piątek, 3 lutego. Miejscem wydarzenia będzie Tauron Arena w mieście królów, czyli Krakowie.
 • O której transmisja? Show rozpocznie się studiem o godzinie 19:30. Pierwsza walka powinna mieć miejsce już kilkanaście minut później. Łącznie odbędzie się 9 elektryzujących pojedynków.
 • Gdzie oglądać na żywo? Stream w Internecie Fame MMA 17 dostępny będzie wyłącznie w PAY-PER-VIEW.

> ZOBACZ WALKĘ ŁASZCZYK VS. FERRARI NA ŻYWO <

Karta walk Fame MMA 17

Walka wieczoru:

 • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Kamil „Sczurek” Łaszczyk

Karta główna:

 • Wacław “Wac Toja” Osiecki vs. Sebastian „Alterboy” Fabijański
 • Michał „Boxdel” Baron vs. Paweł Jóźwiak
 • Cezary „Czarmagedon” Jóźwik vs. Tomasz „Gimper” Działowy
 • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs. Alan Kwieciński
 • Filip „Filipek” Marcinek vs. Robert Karaś
 • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs. Piotr „Szeli” Szeliga
 • Mikołaj „Mixer” Magdziarz vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
 • Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk vs. Wiktoria „Wiki” Jaroniewska
Zostaw ocenę
0
0