FAME Friday Arena pasternak vs tyburski gdzie oglądać

FAME Friday Arena – gdzie oglądać? Transmisja i stream. Pasternak vs. Tyburski!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 lipca 2023

Gdzie oglądać FAME Friday Arena? Rozpoczyna się nowy cykl gal freakowej organizacji FAME MMA. FAME Friday Arena odbędzie się w piątek 21 lipca we Wrocławiu. W jednej z najciekawszych walk zmierzą się Michał Pasternak i Paweł Tyburski. Transmisja i stream online.

-> FAME FRIDAY ARENA PPV <-

Organizacja FAME MMA zaskoczyła kibiców informacją o tym, że rozpocznie nowy cykl gal zatytułowany FAME Friday Arena. Będą to gale rozgrywane w piątki, które odbywać się będą w mniejszych halach i są skierowane ku wszystkim tym, którzy do tej pory nie mieli okazji na oglądanie eventów FAME MMA na żywo.

Karta walk gali FAME Friday Arena jest zbudowana dość ciekawie, a fanów którzy interesują się „prawdziwym” MMA od lat zapewne najbardziej ciekawi pojedynek Michała Pasternaka z Pawłem Tyburskim. Popularny „Wampir” walczył na galach ONE Championship oraz Oktagon MMA i ma zweryfikować poziom umiejętności Tyburskiego.

Freak fighter natomiast nie ukrywa, że bardzo chciałby dołączyć do federacji KSW i toczyć pojedynki stricte sportowe. Przy okazji tego pojedynku warto zaznaczyć, że odbędzie się on na zasadach K-1, a zawodnicy będą walczyli w małych rękawicach.

FAME Friday Arena – gdzie wykupić PPV? Cena subskrypcji. Alberto vs. Kubańczyk!

FAME Friday Arena – gdzie oglądać? Transmisja i stream

Gdzie oglądać galę FAME Friday Arena? Wydarzenie odbędzie się w piątek 21 lipca we Wrocławiu. Transmisja oraz stream online będą dostępne wyłącznie na FAME MMA TV. Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:30. W skład relacji wejdzie aż 10 walk. 7 na zasadach MMA oraz 3 na zasadach K-1.

Data: 21 lipca, piątek
Lokalizacja: Wrocław
Ilość walk: 10
Godzina transmisji: 19:30
Transmisja: FAME MMA TV
Stream online: FAME MMA TV

FAME Friday Arena – gdzie wykupić PPV? Cena

Gala FAME Friday Arena odbędzie się w piątek 21 lipca. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:30. Transmisja oraz stream online będą dostępne wyłącznie na FAME MMA TV! Dostęp do gali będzie można wykupić pod załączonym linkiem.

-=> FAME Friday Arena PPV

Organizacja FAME MMA przygotowała dwie możliwości zakupu PPV, pierwszą podstawową, która oferuje transmisję w jakości 720p. Cena dostępu PPV za pakiet BASIC wynosi 34,99 zł.

Druga opcja PREMIUM zapewnia dostęp do transmisji w jakości Full HD – 1080p, a jej cena wynosi 39,99 zł. Polecamy zakup subskrypcji premium, gdyż ta umożliwi wam dostęp do zapisu transmisji przez 7 dni!

Kliknij i oglądaj Fame Friday Arena na żywo!

FAME Friday Arena – kursy bukmacherskie

FAME Friday Arena można obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Firma BetClic przygotowała powitalną ofertę dla nowych graczy. Po zarejestrowaniu konta można obstawić pierwszy zakład za 200zł bez ryzyka. Jeśli poprawnie wskażesz zwycięzców to zgarniesz wielką nagrodę, jeśli natomiast nie wytypujesz poprawnie wyników to BetClic zwróci kwotę.

Prezentujemy komplet kursów, typów i zakładów bukmacherskich na galę FAME Friday Night. Walki możesz obstawić po kliknięciu w obrazek poniżej.

FAME Friday Arena 1 – Karta walk

Main event:

  • Alberto Simao vs Jakub „Kubańczyk” Flas – K-1, małe rękawice

Co-main event 1:

  • Filip „Filipek” Marcinek vs Marcin Dubiel – K-1, małe rękawice

Co-main event 2:

  • Jose „Josef Bratan” Simao vs Kuba Nowaczkiewicz – MMA

Karta główna:

  • Michał „Wampir” Pasternak vs Paweł „Księżniczka” Tyburski – K-1, małe rękawice
  • Piotr „Świr” Świerczewski vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk – MMA
  • Dominik „Jaxu” Jax vs Adrian „Medusa” Salamon – MMA kontra BJJ
  • Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki – MMA
  • Olga „Nanami Chan” Sałacka vs Elizabeth „Lizi” Anorue – MMA

Karta wstępna:

  • Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs Dawid Malczyński – MMA
  • Piotr „Edzio” Bylina vs Kornel „Koro” Regel – MMA
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments