Errol Zimmerman KSW

Errol Zimmerman przed KSW 81: „Nazywają mnie Łamaczem Kości, tylko nokaut zaspokoi mój głód”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 kwietnia 2023

Errol Zimmerman na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim zmierzy się z Tomaszem Sararą. Starcie kickbokserów będzie co-main eventem sobotniej gali. Co do powiedzenia przed tym pojedynkiem miał Zimmerman?

Errol Zimmerman stoczy swoją drugą walkę dla federacji KSW, jednak będzie to jego pierwszy pojedynek w okrągłej klatce zakontraktowany na zasadach MMA. W swoim debiutanckim występie w polskiej federacji Zimmerman zmierzył się bowiem z Marcinem Różalskim w walce kickbokserskiej w małych rękawicach.

Errol Zimmerman jest ogromnie doświadczonym kickboxerem, który po raz drugi spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki i zapewnia, że wniesie do klatki wszystko to, co najlepszego pokazywał w kickboxerskich ringach.

„Nazywają mnie „Łamaczem Kości”. Nie znam strachu i udowadniam to w moich walkach. Gdy ktoś rzuca mi wyzwanie, zawsze się zgadzam. Chcę mierzyć się z najsilniejszymi i najtwardszymi zawodnikami. Walka to moje życie i uwielbiam to robić. W tej grze nikt mnie nie pokona. Jestem silniejszy i czuję większy głód niż jakikolwiek inny zawodnik. Gdy już zadomowię się w klatce KSW, wierzcie mi, niektórzy będą mieli problem. Nokautowałem przeciwników od kiedy miałem 15 lat. Ludzie, którzy przyjeżdżali na gale samochodami, nie mogli wrócić nimi do domu, bo mały Errol Zimmerman z Bredy posłał ich na deski. Gdy klatka się zamknie, spuszczę mu wp****ol. To mogę wam zagwarantować. Nie chcę jednak krótkiej walki. To ma być krwawe starcie, a ja chcę zapaść widzom w pamięć. Tylko nokaut zaspokoi mój głód.”

źródło: strona internetowa federacji KSW

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 22 kwietnia i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW 81 – karta walk

  • Adrian Bartosiński (12-0) vs Artur Szczepaniak (9-1) – main event – o pas kategorii do 77 kg
  • Tomasz Sarara (1-1) vs Errol Zimmerman (0-1) – co-main event
  • Igor Michaliszyn (9-2) vs Krystian Bielski (9-4)
  • Werlleson Martins (17-5) vs Patryk Surdyn (7-2)
  • Karolina Owczarz (5-2) vs Adrianna Kreft (4-0)
  • Marcin Krakowiak (11-4) vs Henry Fadipe (13-9-1)
  • Kamil Gawryjołek (3-0) vs Oļegs Jemeļjanovs (11-3)
  • Sofiia Bagishvili (7-2,) vs Maria Silva (8-1)
  • Filip Stawowy (9-3) vs Marek Samociuk (4-3)
  • Jonatan Kujawa (1-0) vs Josef Stummer (2-0)
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments