Archiwum

Emelianenko wycofuje się z walki na ProFC 50 w Rostowie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Emelianenko

Aleksander Emelianenko (MMA 23-6) zrezygnował z walki z Darrillem Schoonoverem (MMA 13-5) na gali ProFC 50, która 25 sierpnia miała odbyć się w Rostowie. Młodszy brat Fiodora na Facebooku ogłosił fanom, że jest zmuszony zrezygnować z pojedynku z powodu kontuzji kolana.

Przypomnijmy, że Emelianenko ma już za sobą dwie wygrane walki w tym roku, po tym jak zdecydował się opuścić klasztor i powrócić do startów w MMA. W listopadzie dojdzie do jego hitowego pojedynku z Mirko „Cro Copem” Filipoviciem, na moskiewskiej gali Legend Fighting Show. W grudniu czeka go zaś rewanżowe starcie z Jeffem Monsonem na gali w Tiumeniu.

Ostatnio Aleksander ponownie dał o sobie znać w mediach, za sprawą swoich hucznych 32 urodzin i rzekomego gwałtu na dwóch wynajętych przez siebie paniach. Oskarżenie okazały się jednak nieprawdziwie. Natomiast prawdziwą formę Rosjanina przetestuje w listopadzie „Cro Cop”, gdyż wygrane nad Jose Rodrigo Guelke, a tym bardziej Bobem Sappem nie dają jasnej odpowiedzi, w jakiej formie jest trzykrotny mistrz świata w sambo bojowym.

Comments are closed.