Edwards wyśmiał słowa pretendenta! „Mówi to gość, który przesiedział rok na d*pie…”

S
0
Opublikowano: 15 kwietnia 2023

Jak wiadomo mistrz kategorii półśredniej Leon Edwards nie pojawi się na kolejnej gali UFC w Londynie. Anglik skomentował też niedawną wypowiedź swojego najbliższego oponenta, Colby’ego Covingtona.

„Rocky” zszokował świat w sierpniu ubiegłego roku ciężko nokautując absolutnego dominatora wagi półśredniej, Kamaru Usmana. Do rewanżu doszło niespełna miesiąc temu na UFC 286 i choć tym razem kibice w Londynie nie zobaczyli skończenia, to emocji nie brakowało. Ostatecznie Edwards wygrał większościową decyzją sędziów.

Już na konferencji prasowej Dana White potwierdził, że w kolejnej obronie Leon zmierzy się z Colbym Covingtonem. Amerykanin, który był obecny w Londynie, od czasu drugiej porażki z Usmaenm walczył tylko raz. Zdaniem „Rocky’ego” to za mało, by sobie zasłużyć na kolejnego title shota. „Chaos” tymczasem w jednym z wywiadów powiedział, że UFC pozbawi Edwards pasa, jeśli ten nie zgodzi się na walkę podczas International Fight Week.

Brytyjski mistrz kategorii średniej wyśmiał słowa Covingtona. W rozmowie z Submission Radio powiedział:

„To dziwne, nie rozumiem dlaczego tak go wypychają. Przegrał dwukrotnie z gościem, którego ja niedawno pokonałem, a potem wygrał z Masvidalem, który już teraz jest na emeryturze. Po tym wszystkim siedział rok na d*pie. Odrzucił walki z Gilbertem Burnsem, Khamzatem Chimaevem oraz Belalem Muhammadem, a teraz ma dostać title shota? Szaleństwo, nigdy czegoś takiego nie widziałem.”

„UFC się nie odezwało, nie było żadnej oferty, Nie są prowadzone żadne rozmowy ku organizacji tej walki. Co do pozbawienia mnie pasa… mówi to gość, który przesiedział rok na d*pie, odrzucał walkę za walką i plecie co mu ślina na język przyniesie. To ja przyjmowałem każdą walkę. Chciałem walczyć z Khamzatem wtedy, gdy nikt inny nie chciał. Trzykrotnie podpisywaliśmy kontrakt na walkę, a każdy inny odmawiał.”

„Właśnie pokonałem jednego z najlepszych półśrednich świata, Kamaru Usmana – mniej, niż miesiąc temu. Pozbawianie mnie pasa nie ma sensu. Jestem gotów walczyć z kimkolwiek i kiedykolwiek, jeśli tylko na to zasługują i czas będzie się zgadzał.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments