UFC

EA Sports prezentuje nowy tryb kariery w grze UFC 4! – video

Pinterest LinkedIn Tumblr

EA Sports prezentuje nowy tryb kariery w grze UFC 4! Zachęcamy do zapoznania się z informacją prasową przygotowaną przez producenta gry.

W Oktagonie lub poza nim – każdy krok przybliża cię do miana niekwestionowanego mistrza w EA SPORTS™ UFC 4. Odświeżony tryb kariery daje ci zupełnie nowe narzędzia pozwalające podjąć twoją własną drogę od nieznanego amatora do megagwiazdy UFC.

Dzięki zupełnie nowej funkcji ewolucji zawodnika twoja postać będzie się rozwijać na bazie dyscyplin, na których polega w treningach i walkach. Nieważne, czy jesteś mistrzem brazylijskiego jiu-jitsu, który na czarny pas pracował od dzieciństwa, lub bokserem o nokautującym uderzeniu, który spędził młodość na podwórkowych bójkach – twoje doświadczenia kształtują twoje umiejętności. Zyskaj kontrolę nad przebiegiem swojej kariery na niespotykaną dotąd skalę dzięki znaczącym możliwościom budowania relacji i zwiększonej kontroli nad ścieżkami kariery. Walki, kategorie wagowe i rywale, z którymi skrzyżujesz rękawice – wszystko to zależy od ciebie.

Zamów UFC 4 w przedsprzedaży i otrzymaj dodatkowych zawodników, Tysona Fury’ego oraz Anthony’ego Joshuę: http://x.ea.com/ufc4/ytc-preorder

Comments are closed.