KSW Arkadiusz Wrzosek

Dzień z Arkadiuszem Wrzoskiem – Droga do XTB KSW Colosseum 2 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 maja 2023

Arkadiusz Wrzosek na gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzy się z Bogdanem Stoicą. Do starcia dwóch fenomenalnych kickbokserów dojdzie 3 czerwca na Stadionie Narodowym. Federacja KSW przygotowała specjalny materiał video dzięki, któremu fani mogą zobaczyć jak wygląda typowy dzień zawodnika Uniq Fight Club.

Federacja KSW ogłosiła nazwisko rywala Arkadiusza Wrzoska tuż przed długim majowym weekendem. Polak zmierzy się z rumuńskim fighterem Bogdanem Stoicą, dla którego występ na gali XTB KSW Colosseum 2 będzie debiutem w zawodowym MMA. Więcej na temat tego zestawienia znajdziecie pod linkiem: Arkadiusz Wrzosek na XTB KSW Colosseum 2 zmierzy się z weteranem ONE i GLORY!

Kamerzyści KSW towarzyszyli Arkowi Wrzoskowi w trakcie całego dnia tak by przedstawić fanom jak wygląda typowy dzień reprezentanta Uniq Fight Club. Materiał video trwa ponad 30 minut i dowiecie się z niego jak trenuje „Hightower”, ile czasu spędza w trasie, jakimi posiłkami uzupełnia energię po treningach, a także co robi w wolnym czasie.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 13 maja i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Dzień z Arkadiuszem Wrzoskiem

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments