The Rock podarował dom Thembie Gorimbo UFC

Dwayne The Rock Johnson zrobił niesamowity prezent zawodnikowi UFC. Themba Gorimbo otrzymał dom!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 sierpnia 2023

Dwayne The Rock Johnson, legenda sceny pro-wrestlingu, a zarazem aktor, który ma na koncie grę w wielu kasowych filmach i serialach postanowił zrobić niesamowity prezent zawodnikowi UFC. Themba Gorimbo, pochodzący z Zimbabwe fighter otrzymał dom od The Rocka!

Themba Gorimbo to zawodnik organizacji UFC, o którym zrobiło się głośno gdy wypowiedział się, że nie miał pieniędzy, miał w kieszeni zaledwie 7 dolarów i spał w klubie w którym przygotowywał się do walki. Mimo to po stoczeniu walk w najlepszej lidze MMA na świecie zawodnik z Zimbabawe nie zainwestował w siebie, nie kupił domu, apartamentu czy samochodu. Zamiast tego Gorimbo postanowił ufundować studnię z czystą wodą dla swoich ludzi w Afryce.

Historia Gorimbo mocno poruszyła Dwayne’a Johnsona. Znany jako The Rock, pro-wrestler oraz aktor postanowił zrobić zawodnikowi UFC niespodziankę i podarował mu niesamowity prezent. Johnson kupił Gorimbie dom i opłacił rachunki tak, aby zawodnik nie musiał się o nic martwić.

The Rock odwiedził Gorimbo w jego teamie MMA Masters, następnie chwilę z nim porozmawiał i „wkręcił go” sugerując, że muszą wybrać się wspólnie do jego przyjaciela. Johnson podjechał autem pod dom, a gdy wszedł z Thembą do środka wyjaśnił zawodnikowi, że będzie go wspierał, że w tym domu nikt nie mieszkał i że od tej pory jest to dom zawodnika z Zimbabwe.

Wzruszające nagranie video możecie zobaczyć poniżej:

Zostaw ocenę
30
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments