dustin poirier sprawdzi się w nowej roli na ufc 303

Dustin Poirier sprawdzi się w nowej roli na UFC 303

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 czerwca 2024

Organizacja UFC i stacja ESPN ogłosiły skład ekipy, która będzie pracowała przy gali UFC 303. Dustin Poirier pojawił się na liście i będzie pracował jako analityk.

Poznaliśmy pełną obsadę komentatorską i studyjną gali UFC 303: Pereira vs Prochazka 2. Największą niespodzianką jest obecność Dustina Poiriera.

Niedawny pretendent do mistrzowskiego pasa kategorii lekkiej będzie miał okazję ku temu, aby sprawdzić się w nowej roli. Diament podczas sobotniego wydarzenia będzie pracował jako analityk. Dustin dołączy zatem do Brendana Fitzgeralda, Chaela Sonnena oraz Teddy’ego Atlasa.

Event UFC 303 skomentują Joe Rogan, Jon Anik i Daniel Cormier, a sporadycznie będzie im pomagał Din Thomas. Fani, którzy oglądają gale poza granicami Polski i wybierają oryginalny komentarz nie będą mieli zatem okazji ku temu by 'usłyszeć’ pracę Dustina Poiriera.

Sam fakt, że Poirier otrzymał taką propozycję i ją przyjął może świadczyć o tym, że Dustin buduje już grunt pod to co czeka go po zakończeniu kariery. Niewykluczone, że Poirier będzie chciał pozostać blisko UFC i pracować dla organizacji, lecz już w innej roli.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments