UFC

Dustin Poirier przed UFC 269: „Jestem młodym facetem w szczytowej formie. Nie kończę kariery, paru gości zasługuje na lanie”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dustin Poirier przed galą UFC 269 skomentował niedawne wypowiedzi Justina Gaethje, który uważa, że „Diamond” prędzej skończy karierę niż stoczy z nim pojedynek rewanżowy.

Oto co powiedział Poirier:

„Jestem młodym facetem w szczytowej formie, mam cudowny rok za sobą. Znajduję się w świetnej sytuacji i spokojnie mógłbym zakończyć karierę, ale nie zamierzam tego robić. Jest paru gości, którzy zasługują na lanie. Zamierzam pokonać Oliveirę przed czasem, a potem zobaczymy kto będzie moim kolejnym rywalem. Szanuję Gaethje, nie powiem o nim złego słowa, ale zlałem go na jego własnym podwórku, cóż mam więcej dodać. Tak czy siak on jest teraz w dobrej pozycji może być kolejnym pretendentem, jest jeszcze Islam ma doskonałą serię kolejnych zwycięstw. To całe piękno MMA, jest wiele możliwości, ciągle pojawia się ktoś nowy. Może jeden z nich bezpośrednio otrzyma szansę walki o pas, a może będą musieli stoczyć ze sobą pojedynek? Ja wiem jedno, nie chcę brać udziału w krwawych wojnach, chcę być sprytniejszy i mądrzejszy od rywali, jeśli któryś z nich nastawi się na bójkę ze mną to skrzętnie to wykorzystam i albo spokojnie go wypunktuję albo szybko znokautuję, gdy zapomni się w szaleńczych atakach i opuści gardę.”

Comments are closed.