poirier porównał styl walki makhacheva i gamrota

Dustin Poirier porównał styl walki Islama Makhacheva i Mateusza Gamrota: Spuszczał mi lanie przez sześć tygodni!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 maja 2024

Dustin Poirier podczas dnia medialnego przed galą UFC 302 przeanalizował i porównał style walki Islama Makhacheva i Mateusza Gamrota.

Dustin Poirier w najbliższy weekend stanie przed szansą wywalczenia mistrzowskiego pasa organizacji UFC. 1 czerwca na gali UFC 302 „Diament” zmierzy się z Islamem Makhachevem, mistrzem dywizji do 70 kilogramów.

Zaczynając wypowiedź na temat umiejętności zapaśniczych zawodników z Dagestanu, Dustin Poirier szybko wspomniał Mateusza Gamrota. Amerykanin podkreślił, że choć Polak spuszczał mu lanie na treningach to jego styl walki różni się od tego co w octagonie prezentują Khabib Nurmagomedov i Islam Makhachev.

Szczerze mówiąc, tamtejsi zapaśnicy są… Mam świetnych grapplerów w American Top Team. Świetnych zapaśników. Mateusz Gamrot spuszczał mi lanie przez sześć ostatnich tygodni, ale ich styl jest zupełnie inny. Sposób, w jaki cię kontrolują, jak używają swojego ciężaru ciała w różnych pozycjach. To po prostu inny styl.

Diament zaznaczył, że dzięki walce z Khabibem ma zdecydowanie większe pojęcie na temat tego jaką presję narzucają zapaśnicy z Kaukazu i jak kontrolują walkę z góry.

Myślę jednak, że od czasu walki z Khabibem lepiej rozumiem ten styl. Nigdy wcześniej nie czułem takiej presji. Islam, jego obalenia są nieco inne, ale jego presja na górze i scenariusze w parterze będą podobne. Robiłem grappling, zapasy i walczyłem przez całe życie, ale musisz tam wejść i to poczuć. Ktoś może ci to wyjaśnić albo pokazać, ale dopiero w trakcie walki czujesz tę presję, czujesz inteligencję w zarządzaniu ciężarem ciała, wiedzę, gdzie mają być. Po prostu musisz tego doświadczyć w walce.

BONUS 200 za poprawny typ w walce Makhachev – Poirier

Legalny polski bukmacher Superbet oferuje świetny bonus na walkę Makhachev vs Poirier, którą obstawisz z kursem 100.00! Promocja dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Za wytypowanie zwycięzcy zgarnąć możesz aż 200 PLN!

Oto krótka instrukcja:

1️⃣  Zarejestruj konto w Superbet z tego linku.
2️⃣ Wpłać pierwszy depozyt minimum 60 PLN.
3️⃣ Postaw tylko 2 PLN na wygraną Makhacheva lub Poiriera.

Jeśli Twój typ będzie poprawny – zgarniesz 200 PLN bonusu! Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.


Kliknij TUTAJ i zgarnij 200 zł + 35 zł od Superbet + 35 zł za pobranie aplikacji


Kupon (w zależności od typowanego zwycięzcy) powinien wyglądać tak:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments