dustin poirier krytykuje chandlera mleczny mięśniaku nie jesteś jednym z nas

Dustin Poirier krytykuje Chandlera: „Mleczny Mięśniaku nie jesteś jednym z nas”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 lipca 2024

Dustin Poirier wypowiedział się na temat Michaela Chandlera. Pretendent do pasa kategorii lekkiej skrytykował dawnego rywala.

Dustin Poirier i Michael Chandler spotkali się w octagonie UFC w listopadzie 2022 roku. Górą był „Diament”, który przetrzymał ataki „Irona”, a następnie wpiął duszenie zza pleców i poddał rywala.

Poirier od zwycięstwa nad Chandlerem zdążył już stoczyć trzy pojedynki, w dwóch z nich walczył o pasy. Podczas gdy Dustin budował swoją legendę i mierzył się z mocnymi rywalami, Michael Chandler czekał na walkę z Conorem McGregorem.

Póki co Chandler wciąż się tego starcia nie doczekał za co został mocno skrytykowany przez Poiriera. Dustin był gościem w programie MMA Hour, gdzie odpowiedział na jeden z ostatnich wpisów Chandlera. „Iron” napisał „mamy się dobrze emerycie”. Dustin Poirier kąśliwie odpowiedział Mike’owi.

– Jacy k**wa my? O kim ty mówisz? Ty dopiero trafiłeś do UFC. Nie jesteś jednym z nas, nie masz prawa używać zwrotu 'my’. Ja jestem tu od lat, a ty tak naprawdę dopiero tutaj trafiłeś. Masz w rekordzie jedną wygraną w UFC.

– Mleczny Mięśniaku, Mike musisz wyluzować. Nie jesteś jednym z nas, nie reprezentujesz kategorii lekkiej. Ja walczę w UFC od 2011 roku. Ty dopiero tu trafiłeś i ryzykujesz wszystko czekając na walkę, którą możesz przegrać… jeśli w ogóle ona się kiedykolwiek zmaterializuje. Prawda jest taka, że jeśli wziąłby inny pojedynek i go przegrał to też pewnie by go już nigdy nie zestawili z Conorem.

W dalszej części rozmowy Poirier podkreślił, że lata lecą i Chandler nie ma już czasu na czekanie na pojedynek z Conorem McGregorem. Dustin zaznaczył, że biorąc pod uwagę jak długą przerwę ma na koncie Michael Chandler może on wrócić do startów jako zupełnie inny zawodnik, nie będący już w tak dobrej formie jak wcześniej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments