ACA

Duraev vs. Strus, Omielańczuk vs. Aliakbari walkami wieczoru ACB 91 Londyn!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Piotr Strus stanie do walki o tytuł mistrzowski kategorii średniej, a Daniel Omielańczuk zawalczy z finalistą Grand Prix Rizin! Tak doskonałe wieści przygotowała dla nas organizacja ACB, która wystawiła Polaków w dwóch walkach wieczoru gali ACB 91 w Londynie.

Strus spróbuje odebrać pas mistrzowski Albertowi Duraevowi. Noszący przydomek „Machete” zawodnik jest niepokonany od siedmiu pojedynków i ma na rozkładzie tak uznane nazwiska jak Michail Tsarev czy Vyacheslav Vasilevsky. Strus również nie przegrał siedmiu ostatnich walk jednak dwie z nich były remisowe, a jedna została uznana za no-contest.

Rywalem Daniela Omielańczuka będzie mocny Irańczyk Amir Aliakbari, który obecnie trenuje w szwedzkim AllStars Team. Na co dzień reprezentujący gym AKA Thailand ciężki wygrał trzy ostatnie pojedynki przez TKO. Mocny zapaśnik przegrał w karierze tylko raz, z legendarnym Mirko CroCopem w finale Grand Prix Rizin kategorii ciężkiej. Omielańczuk w ostatnim czasie łączy starty w MMA z walkami w kickboxingu. Zawodnik WCA Fight Team w ostatnim występie pokonał Niko Falina na gali DSF 14.

Na gali po półtorarocznej przerwie powróci do startów Brad Pickett. „One Punch” nie wytrzymał długo na emeryturze, a jego obecność w rozpisce ma przyciągnąć fanów na trybuny.

Comments are closed.