NEWSY

Dubois vs. Joyce, Mike Tyson vs. Roy Jones Jr., UFC: Smith vs. Clark – doskonała oferta programowa Polsatu Sport na dzisiejszy wieczór!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Stacja Polsat Sport przygotowała na dzisiejszy wieczór doskonałą ofertę dla wszystkich fanów sportów walki.

Wszystko rozpocznie się już o 20:30 na antenie Polsatu Sport Extra. Przygrywką do pojedynku wielkich mistrzów będzie bój dwóch talentów na Wyspach Brytyjskich. Joy Joyce (11-0) i Daniel Dubois (15-0) zawalczą o Mistrzostwo Europy oraz Mistrzostwo Wielkiej Brytanii w kategorii ciężkiej.

O godzinie 2:00 na antenie Polsatu Sport rozpocznie się studio przed galą Mike Tyson vs. Roy Jones Jr., a o 3:00 wystartuje gala na której przed main eventem Tyson vs. Jones Jr. zobaczymy jeszcze walkl:
waga cruiser: Hasim Rahman Jr (9-0) – Rashad Coulter (4-0)
waga półciężka: Badou Jack (22-3-3) – Blake McKernan (13-0)
waga półciężka: Jake Paul (1-0) – Nate Robinson (debiut)
waga lekka: Jamaine Ortiz (13-0) – Suleiman Segawa (13-2-1)

O 4:00 rozpocznie się główna karta gali UFC: Smith vs. Clark. Tu należy podkreślić, że main event wydarzenia uległ zmianie w ostatniej chwili po tym jak Curtis Blaydes zaliczył pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa przez co jego starcie z Derrickiem Lewisem zostało zdjęte z rozpiski. Fani nie mają jednak na co narzekać, gdyż w main evencie zaprezentuje się Anthony Smith, czyli jeden z lepszych półciężkich na świecie.

Comments are closed.