Du Plessis docenia mistrza, ale nie uważa go za GOAT-a: „Sprawia wrażenie najlepszego średniego, ale…”

S
0
Opublikowano: 28 czerwca 2023

Już w przyszłą sobotę Dricus Du Plessis będzie mógł zapewnić sobie walkę o pas mistrzowski wagi średniej UFC. Afrykaner w najnowszym wywiadzie, o dziwo, pozytywnie wypowiedział się o obecnym championie.

-> OGLĄDAJ UFC 290 NA ŻYWO!

Popularny „Stillknocks” ma za sobą 5 wygranych walk dla największej organizacji MMA na świecie. Afrykaner głośno zabiegał w mediach o title shota, jednak najpierw spotka się w eliminatorze z Robertem Whittakerem. Będzie to miało miejsce na UFC 290, a na wygraną byłego zawodnika KSW liczy mistrz kategorii średniej, Israel Adesanya

Nigeryjczyk na początku kwietnia odzyskał utraconą na rzecz Alexa Pereiry koronę. „The Last Stylebender” zaczął swoje drugie panowanie z pasem, ale ciężko mu będzie przegonić legendarnego Andersona Silvę, który zaliczył aż 10. udanych obron z rzędu.

W rozmowie z The Schmo o najlepszym fighterze w historii wagi średniej Dricus Du Plessis przyznał, że nie da się nie stawić „Spidera” na pierwszym miejscu. O ile Afrykaner docenia umiejętności i zasługi Izzy’ego, o tyle GOAT może być tylko jeden.

„Słuchaj, jest bardzo, naprawdę bardzo blisko przejścia do historii. Jest naprawdę niesamowitym mistrzem. W wielu pojedynkach sprawił, że wyglądały one na dziecinne łatwe.”

„Myślę, że sprawia wrażenie najlepszego średniego w historii, ale w porównaniu do legendy Andersona Silvy wciąż mu trochę brakuje. Jest jeszcze kilka rzeczy, które Adesanya musi zrobić, by zostać uznanym za najlepszego, ale jest niesamowitym mistrzem i zawodnikiem.”

UFC 290: Du Plessis vs Whittaker – Kursy bukmacherskie

Całą kartę walk UFC 290 możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Puszczając dowolny kupon, na jakąkolwiek stawkę uzyskacie dostęp do Fortuna TV, gdzie całą gala będzie transmitowana za darmo!

Nowi użytkownicy mogą liczyć na fenomenalną ofertę powitalną. Za rejestrację otrzymają darmowe 20 zł i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Co więcej trzy pierwsze zakłady, kolejno za 100, 200 i 300 zł, obstawią BEZ RYZYKA! To znaczy, że w przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci środki na konto.

-> Graj z Fortuną i oglądaj UFC na żywo!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments