andrzej grzebyk vs emil meek ksw 77

Droga do XTB KSW 77 – Andrzej Grzebyk i Emil Meek

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 grudnia 2022

Andrzej Grzebyk i Emil Meek rzadko kończą swoje walki na kartach sędziowskich. Podczas gali XTB KSW 77 staną w okrągłej klatce naprzeciwko siebie i jest duża szansa na to, że również ten bój zakończą przed czasem.

Gala XTB KSW 77 jest już wyprzedana. Bilety na XTB KSW 78 w sprzedaży na eBilet.pl 

Andrzej Grzebyk ma trudniejszy okres w karierze. W tym roku walczył dwa razy i w obu przypadkach musiał uznać wyższość rywali. W KSW stoczył już sześć pojedynków, z których dwa wygrał – znokautował Tomasza Jakubca i Mariusa Zaromskisa.

Wchodząc do KSW Andrzej był na fali ośmiu wygranych z rzędu. Wszystkie te pojedynki zakończył przed czasem nokautując swoich rywali. W całej karierze Andrzej wygrał osiemnaście walk, z których tylko cztery dotrwały do kończącego gongu. Zdobył też dwa pasy mistrzowskie organizacji FEN.

Teraz Andrzej będzie próbował powróci na drogę zwycięstw i rozpocząć ponownie dobrą passę w klatce. Przed nadchodzącym bojem z Meekiem zapowiada, że na pewno da dobre show. Grzebyk lubi mocne, efektowne konfrontacje toczone w stójce, co w zderzeniu ze stylem walki Emila Meeka może okazać się prawdziwą mieszanką wybuchową. Andrzej swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczął rok później od Norwega, ale dziś góruje nad nim doświadczeniem w klatce – stoczył siedem zawodowych pojedynków więcej.

Pełny artykuł znajdziecie na oficjalnej stronie federacji KSW:

https://www.kswmma.com/news/4274

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Zostaw ocenę
0
0