Paweł Pawlak KSW

Droga do KSW 76: Paweł Pawlak i Tom Breese

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 listopada 2022

Podczas gali KSW 76 dojdzie do starcia w czubie kategorii średniej. Paweł Pawlak, zajmujący drugie miejsce w tej wadze, zmierzy się z numerem cztery rankingu, Tomem Breesem.

Ostatnie bilety na galę KSW 76 dostępne są na eBilet.pl.

Paweł Pawlak przeżywa świetny okres w karierze. Od roku 2019 pozostaje niepokonany. W tym czasie stoczył siedem pojedynków, z których sześć wygrał, a jeden zakończył się remisem. Popularny „Plastinho” z przytupem wszedł do organizacji KSW. Podczas gali KSW 63 rozbił na pełnym dystansie Damiana Janikowskiego. Walka była tak efektowna, że została wybrana starciem wieczoru i nagrodzona bonusem. Równie świetny był drugi bój Pawlaka w klatce KSW. W kwietniu Paweł zmierzył się z Cezarym Kęsikiem. Panowie dali niesamowity pojedynek pełen mocnych i efektownych wymian w stójce. Pod koniec trzeciej rundy równie mocno walczyli w parterze. Obaj nieustępliwie parli do wygranej, ale ostatecznie o zwycięstwie zadecydowali sędziowie i tryumfatorem wskazali Pawlaka.

Początkowo na gali KSW 76 Paweł miał zmierzyć się z Bartoszem Leśką, ale ten wypadł z pojedynku, a w jego miejsce wszedł doświadczony Anglik, Tom Breese. Paweł góruje jednak nad najbliższym rywalem liczbą walk w karierze. Do tej pory stoczył 25 bojów, z których 20 zakończyło się jego zwycięstwem. Pawlak jest też byłym mistrzem organizacji Babilon MMA i podobnie jak Breese, walczył również dla organizacji UFC.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4227

Zostaw ocenę
0
0