ksw 75 liasse vs gralak

Droga do KSW 75: Yann Liasse i Adrian Gralak

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 września 2022

Podczas gali KSW 75 będący na fali czterech wygranych z rzędu zawodnik z Luksemburga, Yann Liasseprzywita w okrągłej klatce niepokonanego Adriana Gralaka.

Ostatnie bilety na galę KSW 75 w sprzedaży na eBilet.pl.

Yann Liasse zadebiutował w KSW w tym roku i ma już za sobą dwie zwycięskie walki. Podczas lutowej gali KSW 57 zmierzył się z Oskarem Szczepaniakiem i w ładnym stylu pokonał go na punkty. Po raz drugi Liasse wszedł do okrągłej klatki w czerwcu. Na gali KSW 72 starł się z Hubertem Szymajdą i również rozbił go na pełnym dystansie. Co ciekawe, pomiędzy tymi walkami Yann stoczył jeszcze jeden pojedynek. W kwietniu na gali w Luksemburgu zwyciężył przed czasem poddając swojego rywala w drugiej rundzie pojedynku. Liasse w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy stoczył więc aż trzy walki i aktualnie jest na fali czterech wygranych z rzędu.

Liasse jest zawodnikiem, który w całej zawodowej karierze przegrał tylko raz. Yann ma na swoim koncie osiem zwycięskich pojedynków, z których aż sześć zakończył poddając lub nokautując przeciwników, a pięć razy wygrywał już w pierwszej rundzie.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4161

Zostaw ocenę
0
0